• Informacje na temat:

  mikołaj roznerski komisarz alex

Artykuły na temat: mikołaj roznerski komisarz alex
 • Telekamery 2018: Maja Ostaszewska i Mikołaj Roznerski laureatami

  Maja Ostaszewska i Mikołaj Roznerski otrzymali aktorskie Telekamery "Tele Tygodnia".

 • "M jak miłość": Dzień z... Mikołajem Roznerskim

  Mikołaj Roznerski, który szerokiej widowni serialowej dał się poznać jako Marcin z “M jak miłość", jest teraz jednym z najgorętszych nazwisk na polskim rynku filmowo-telewizyjnym. Towarzyszyliśmy mu w dniu wolnym od zdjęć.

 • Był mikołajkowym prezentem dla rodziców!

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", ma dziś aż dwa powody do świętowania. 6 grudnia obchodzi bowiem urodziny i imieniny.

 • Twarzą w twarz ze zdesperowanym mordercą!

  W 12. odcinku serialu "Komisarz Alex" Marek Bromski (Jakub Wesołowski) znajdzie się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, gdy stanie oko w oko z rozwścieczonym i działającym w amoku mordercą gotowym na wszystko!

 • “M jak miłość": Nowe twarze u Mostowiaków!

  ...) Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski) zdoła uzyskać sądowe prawo do opieki nad ich wspólnym synkiem Szymkiem (Staś Szczypiński). Lecz jednocześnie sędzia ustanowi kuratora, by pilnował, czy młody ojciec(...) m.in. w serialach "Sama słodycz", "Komisarz Alex", "Na dobre i na złe" i "Prawo Agaty". Inna sprawa, że Marcin będzie przerażony opieką nad niemowlęciem, do czego szczerze przyzna się swojemu bratu...

 • O nich będzie głośno jesienią!

  ...na to, że potrafi leczyć nowotwory. Czy dr Gratz ocali życie Falkowiczowi (Michał Żebrowski)? "Komisarz Alex" Katarzyna Skrzynecka otworzy panteon gwiazd w 6. serii "Komisarza Aleksa". Grana przez(...) cudowne wspomnienia z czasów licealnych? Czy Przybysz zdobędzie się w końcu na szczerość wobec Marka i wyjawi mu, że za kilka miesięcy zostaną rodzicami? Mikołaj Roznerski jako Jakub Michalak...

 • Kręcąc się na karuzeli życia

  Młodzi polscy aktorzy Mikołaj Roznerski, Karolina Kominek, Maria Pawłowska i Mateusz Janicki zagrali w nowym filmie Roberta Wichrowskiego "Karuzela". Obraz wejdzie do kin już w maju.

 • Nagrodzona za "Namiętny Pocałunek"

  - Policyjna codzienność to nie jest zabawa - mówi Magdalena Walach, która gra podkomisarz Lucynę Szmidt w popularnym serialu. Jej bohaterka zostanie trafiona podczas strzelaniny. Czy przeżyje?