• Informacje na temat:

  mikołaj roznerski z żoną

Artykuły na temat: mikołaj roznerski z żoną
 • Mikołaj Roznerski poprosił ukochaną o rękę!

  ...razem, konsekwentnie unikają rozmów na temat swojego związku. "Mam wspaniałego faceta. Tyle na ten temat" – kwituje aktorka w "Życiu na Gorąco". Tygodnik dowiedział się jednak, że ostatnio Mikołaj przedstawił Olgę swojej mamie i, co zdradza w rozmowie z nami znajoma aktorskiej pary, poprosił ukochaną o rękę! "Olga nie dała mu jeszcze odpowiedzi, ale to, że zostanie żoną Mikołaja, jest tylko...

 • Oświadczyny w "M jak miłość"

  Marcin Chodakowski wreszcie dojrzeje do decyzji o małżeństwie i padnie przed Kasią na kolana. Czy kobieta przyjmie jego oświadczyny?

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski chce się żenić?

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", od dwóch lat spotyka się z Olgą Bołądź, czyli Olą Krawczyk ze "Skazanych". Rok temu zamieszkali razem, a niedawno aktor przedstawił ukochaną swojej mamie...

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Mikołaj Roznerski szczerze: "Zrobiono ze mnie bawidamka"

  Mikołaj Roznerski (34 l.) do niedawna spotykał się z Marceliną Zawadzką, ale ich związek to już przeszłość. Jak aktor odnosi się do medialnych rewelacji o swoim życiu? "Zrobiono ze mnie bawidamka" - ocenia. Chyba ma już dość tego, jak niektórzy go postrzegają. Zwłaszcza, że nie raz kreowany jest jego nieprawdziwy obraz...

 • Nowy serial Polsatu "Powiedz tak"

  "Powiedz tak" to opowieść o dwudziestolatkach zaczynających życie na własny rachunek. Ich zderzenie z rzeczywistością czasem jest bolesne, ale częściej - zabawne.

 • Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska: Tygodnik ujawnia kulisy ich znajomości

  Mikołaj Roznerski (34 l.) szybko się zakochiwał, ale nie potrafił zbudować trwałego związku. Może teraz wreszcie uda mu się ta sztuka?

 • "Sensacje XX wieku" wracają na antenę TVP

  Dwa premierowe odcinki popularnej serii dokumentalnej Bogusława Wołoszańskiego "Sensacje XX wieku" TVP1 wyemituje w poniedziałki 13 i 27 kwietnia o godz. 20.25. Kolejne dwa widzowie zobaczą też w poniedziałki 11 i 25 maja, a resztę cyklu jesienią. Nowa seria - oparta na archiwach i fabularyzowanych inscenizacjach z udziałem aktorów - to koprodukcja Telewizji Polskiej i National Geographic Channel.

 • Mikołaj Roznerski marzy o prawdziwej rodzinie! Dlaczego nie układa mu się w miłości?

  Choć w życiu prywatnym Mikołajowi Roznerskiemu (34 l.) nie wiodło się najlepiej, to w pracy szło mu świetnie. W tym roku artysta pragnie znaleźć w końcu prawdziwą miłość!

 • Zdrady, fascynacje i złota rybka

  Choć w serialu jest zima, w sercach bohaterów "M jak miłość" jest gorąco od emocji!

Wideo na temat: mikołaj roznerski z żoną
 • "M jak miłość": Robi się naprawdę niebezpiecznie"

  (Mikołaj Roznerski) wynajmie detektywa, którego poleci mu Jakub (Krzysztof Kwiatkowski). Na jego polecenie były policjant zacznie śledzić Izę i podpowie, w jaki sposób zdobyć próbkę do powtórnego badania genetycznego Mai. Później Chodakowski pojedzie do Piaseczna i włamie się do domu Lewińskiej, na czym przyłapie go... Artur wracający z przerażoną żoną od wujka. Skalski od razu dzwoni na policję