• Informacje na temat:

  mikołaj roznerski zdjęcia

Artykuły na temat: mikołaj roznerski zdjęcia
 • Mikołaj Roznerski: Lekcja miłości

  Jeszcze niedawno wydawało się, że Mikołaj Roznerski (33 l.) wreszcie znalazł kobietę swojego życia. Poważnie myślał, by ustatkować się u boku byłej Miss Polonii Marceliny Zawadzkiej (28(...) zdjęciach widać było, że łączy ich silna więź. Świadczył też o tym fakt, że artysta przeprowadził się do mieszkania swojej partnerki na warszawskiej Woli. Niestety, wspólna codzienność, która miała...

 • "Karbala" w kinach od 11 września

  Łącznie ponad 43 tysiące polskich żołnierzy wzięło udział w misjach w Iraku i Afganistanie. Większość ich operacji wojskowych została utajniona, ale heroiczna obrona City Hall w Karbali to wydarzenie, o którym warto opowiadać z dumą. Ci bohaterowie 29 maja po raz czwarty obchodzą Dzień Weterana Działań poza Granicami Kraju. Premiera fabularnego filmu opowiadającego o tamtych zdarzeniach już 11 września.

 • „M jak miłość”: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą?

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z „M jak miłość”, znów jest zakochany! Aktor potwierdził właśnie, że od pewnego czasu miejsce w jego sercu jest zajęte... Jak donoszą serwisy plotkarskie, zdobywca tegorocznej Telekamery „Tele Tygodnia” od kilkunastu tygodni spotyka się ze swoją koleżanką z planu „Emki”!

 • Mikołaj Roznerski żadnej pracy się nie boi

  Mikołaj Roznerski z dumą podkreśla, że pochodzi ze wsi, dlatego żadnej pracy się nie boi. Na razie jednak spełnia się jako aktor, zarówno w serialach, jak i na dużym ekranie.

 • "M jak miłość": Mikołaj Roznerski znów jest do wzięcia

  Mikołaj Roznerski, czyli Marcin Chodakowski z "M jak miłość", nie ma szczęścia w miłości. Jak donoszą media, właśnie rozstał się z byłą Miss Polonia Marceliną Zawadzką po trwającym zaledwie kilka miesięcy związku. Przystojny aktor znów jest do wzięcia.

 • Nagość w "Karuzeli"

  W piątek, 23 maja, na ekranach kin debiutuje "Karuzela" Roberta Wichrowskiego, opowieść o czworgu bohaterów wchodzących w dorosłe życie. W rolach głównych występują Mikołaj Roznerski ("M jak miłość"), Karolina Kominek, Mateusz Janicki Mateusz oraz Maria Pawłowska.

 • "Powiedz TAK!": Mikołaj Roznerski jak Justin Bieber

  Kobiety szaleją za przystojnym Mikołajem Roznerskim. Aktor zdradził, że raz poczuł się jak Justin Bieber.

 • "Karuzela": Portret pokolenia 30-latków

  "Karuzela" to prawdziwy portret pokolenia trzydziestolatków. Erotyczna i pełna napięcia historia opowiada losy czwórki młodych osób, których młodzieńcze wybory odciskają swe bolesne piętno. Bohaterowie nowego filmu Roberta Wichrowskiego muszą zadać sobie pytanie, ile są w stanie poświęcić dla własnego szczęścia.

 • Marcelina Zawadzka i Mikołaj Roznerski: Między nimi wciąż wrze

  Wiosenny, pogodny wieczór, wszyscy na imprezie bawią się doskonale. Goście ciągle zerkają w stronę jednej z najatrakcyjniejszych par. To Mikołaj Roznerski (34 l.) i Marcelina Zawadzka (28 l.). Widać(...) Roznerskim. Dlatego, gdy okazało się, że nie są już razem, zaatakowali aktora w mediach. - Zawiodła się na Mikołaju. Na początku był czuły, szarmancki, opiekuńczy. I nagle stracił zainteresowanie nią i jej...

 • "Karuzela": Portret pokolenia

  Nie mają jeszcze trzydziestu lat, szukają swojego miejsca w życiu. Wierzą w przyjaźń i miłość, chcą satysfakcjonującej pracy i dużo pieniędzy. Jakiegokolwiek dokonają wyboru, los zapuka do ich drzwi. Oto bohaterowie filmu "Karuzela". Tylko w INTERIA.PL możecie obejrzeć oficjalny teledysk promujący tę produkcję!

Wideo na temat: mikołaj roznerski zdjęcia
 • Święty Mikołaj

  W odciętej od świata wiosce w Laponii młody Mikołaj traci w wypadku całą rodzinę. Mieszkańcy wioski postanawiają wspólnie zaopiekować się osieroconym chłopcem. Każda rodzina będzie sprawowała pieczę nad nim przez okres jednego roku. W każde kolejne Boże Narodzenie Mikołaj będzie przenosił się do następnego domu. Żeby okazać wdzięczność, chłopiec postanawia obdarowywać dzieci swoich gospodarzy własnoręcznie wykonanymi zabawkami. Z biegiem czasu prezenty pojawiają się na progach większości...

 • Gdzie jest Mikołaj?

  Wyobraźcie to sobie: gigantyczny łoś spada z nieba i zostawiając potężną dziurę w dachu, ląduje prosto w Waszym garażu! Zwierzak nie tylko doskonale opanował umiejętność latania, ale też... mówienia! Cóż, wygląda na to, że Pan Łoś odbywał właśnie kurs podniebnego prawa jazdy ze Świętym Mikołajem. Niestety, sanie, do których był zaprzęgnięty, wymknęły im się spod kontroli... Max (Dennis Reinsma) cieszy się z wizyty niezapowiedzianego gościa, mimo że przestał wierzyć w istnienie Mikołaja już...

 • Uwolnić Mikołaja!

  Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.

Dyskusje na temat: mikołaj roznerski zdjęcia