• Informacje na temat:

  mikołaj witem.

Artykuły na temat: mikołaj witem.
 • Agnieszka Popielewicz miała depresję poporodową. "Mikołaj czuł się odrzucony"

  Gdy rok temu Agnieszka Popielewicz (28 l.) i jej mąż Mikołaj Wit zostali rodzicami Marty, nie posiadali się ze szczęścia. Stan ten jednak podobno szybko minął...

 • "Medium": Okultyzm na dwie kamery

  Co przytrafiło się żółwiom z gdyńskiego oceanarium? Dlaczego Jerzy Stuhr nie chciał się wieszać po raz trzeci? Czy przez telefon da się wyleczyć ból kręgosłupa? Premiera zrekonstruowanego cyfrowo filmu Jacka Koprowicza "Medium" odbyła się 3 listopada w warszawskim kinie Kultura.

 • Agnieszka Popielewicz: Pierwszy rozwód prezenterki!

  Agnieszka Popielewicz (29 l.) i Mikołaj Wit rozwodzą się po trzech latach małżeństwa. Pierwsza rozprawa wyznaczona została na listopad!

 • Agnieszka Popielewicz: Urodzenie dziecko pozwoliło mi złapać wiatr w żagle

  Agnieszka Popielewicz przyznaje, że urodzenie córeczki bardzo zmieniło jej życie: zweryfikowało plany na przyszłość i uspokoiło ją. Opieka nad małą Martą sprawiła, że dziennikarka zamiast poddawać się swojej spontanicznej naturze, musiała zacząć wszystko planować i dokładnie organizować.

 • Agnieszka Popielewicz: Rozwód prezenterki jest już przesądzony?!

  Jeden z tygodników donosi, że Agnieszka Popielewicz (29 l.) i Mikołaj Wit jednak nie zdołali wyjść z kryzysu małżeńskiego i podjęli decyzję o rozwodzie.

 • Agnieszka Popielewicz rozwodzi się!?

  Jeden z magazynów donosi, że prezenterka Polsatu Agnieszka Popielewicz (29 l.) rozstaje się ze swoim mężem Mikołajem Witem.

 • Ten rok jest dla Agnieszki Popielewicz (29 l.) bardzo trudny. Dziennikarka i jej mąż Mikołaj Wit przeżywają poważny kryzys małżeński. Dużym wsparciem dla telewizyjnej gwiazdki jest... teściowa.

 • Agnieszka Hyży "marzy o ślubie kościelnym"!

  ....  Nieprzypadkowo, wychodząc za Grzegorza, zmieniła nazwisko na Hyży, czego nie zrobiła po pierwszym ślubie z Mikołajem Witem.  Teraz podobno zastanawia się nad jeszcze jednym ważnym krokiem. "Aga marzy(...).  Agnieszka jest osobą wierzącą, Ślązaczką. Rodzice wychowali ją w szacunku dla tradycji i rodzinnych wartości.  "Bardzo przeżyła rozwód z Mikołajem. Uważa to za życiową porażkę. Ślub kościelny...

 • Agnieszka Popielewicz ma problem z byłym mężem!

  Celebrytka Polsatu niedawno rozwiodła się z ojcem swojej córki, Mikołajem Witem, ale nie cierpiała zbyt długo z samotności. U jej boku dość szybko pojawił się Grzegorz Hyży, z którym niedawno(...) byłej żony byłby dla niego upokarzający! "Mikołajowi nie podoba się, że Agnieszka jest w głośnym związku tak szybko po rozwodzie. Nie życzy sobie cyrku z wielkim ślubem i zagroził, że nie da jej...

 • Agnieszka Popielewicz pozwoliła mężowi wrócić do domu!

  ..."Twojego Imperium" kilka tygodni temu podało, że kryzys w trzyletnim małżeństwie celebrytki Polsatu jest na tyle poważny, iż razem z mężem Mikołajem Witem postanowili spędzić tegoroczne wakacje(...) doprowadził do tego, że w ich relacjach powiało chłodem. W efekcie pozwoliła Mikołajowi wrócić do domu. Co więcej, jego rodzice zadeklarowali, że na kilka tygodni zabiorą do siebie wnuczkę Martę (1,5), by...