• Informacje na temat:

  mikołaj z na wspolnej

Artykuły na temat: mikołaj z na wspolnej
 • "Na Wspólnej": Mikołaj totalnym frajerem?

  Honorata i Roman nie mogą uwierzyć, że Mikołaj stracił w jedną noc 150 tysięcy złotych. Malwina nakrywa Bruno na braniu narkotyków.

 • Mikołaj Radwan: Aktorstwo jako "dodatkowa atrakcja"

  Pamiętacie rezolutnego chłopca z popularnego przed laty widowiska telewizyjnego "Tata, a Marcin powiedział", w którym Mikołaj Radwan występował u boku Piotra Fronczewskiego? Popularny aktor dziecięcy kończy dziś 30 lat.

 • "Na Wspólnej": Roma wyznaje miłość Mikołajowi

  Weronika boi się, że w każdej chwili może zostać aresztowana. Tymczasem Mikołaj spotyka się z Romą. co jeszcze wydarzy się w 2948. odcinku "Na Wspólnej"?

 • Gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnej kolacji

  Kilka dni temu u Leszka Stanka pojawiły się gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnym oglądaniu programu. Na Facebooku adoptowanego przez siebie psa Vadera, Leszek umieścił zdjęcia z kolacji. Pojawiali się m.in. Marzena Rogalska oraz Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem.

 • "Na Wspólnej": Mikołaj gra na dwa fronty!

  Ostatecznie Mikołaj postawi na wieczór z Martą.

 • HV/Noon: O.S.T.R. w nowym projekcie Noona

  Mikołaj Bugajak, znany lepiej jako Noon, przygotowuje nową płytę. Do współpracy zaprosił m.in. Ostrego.

 • "Na Wspólnej": Marta powie Mikołajowi całą prawdę o Romie?

  Malwina mówi Brunowi, że nie chce, aby w ich klubie handlowano narkotykami. Roma błaga Martę, by nie mówiła Mikołajowi o jej zachowaniu. Co jeszcze wydarzy się w 2928. odcinku "Na Wspólnej"?

 • Hozier: Idol młodzieży nie zmawia pacierzy

  Gdy Mikołaj Ziółkowski ogłosił, że na tegorocznego Open'era przyjedzie Hozier (wystąpi 4 lipca), tabuny nastolatków zaczęły sprawdzać, co będą robić na początku lipca. Nie mogą oni bowiem przegapić przyjazdu swojego nowego idola do Polski.

 • "Na Wspólnej": Mikołaj w pułapce

  Mikołaj w pułapce pokerzystów - czy straci majątek? Do Mikołaja dzwoni Adam. Pokerzysta proponuje mu grę dziś wieczorem - do wygrania jest kilkaset tysięcy złotych! Leśniewski walczy z sobą. W końcu okłamuje matkę i rusza do kasyna. Honorata orientuje się, że syn zabrał z domu wszystkie pieniądze. Mikołaj rozpoczyna wielką grę, ale nie wie, że to pułapka... Ostrowski oskarżony o fałszowanie...

 • Karolina Gruszka jako Maria Skłodowska-Curie

  Karolina Gruszka w roli głównej, a także m.in. Daniel Olbrychski i Izabela Kuna znajdą się w obsadzie filmu o Marii Skłodowskiej-Curie, nad którym rozpoczynają się prace. Wspólna produkcja Polski, Niemiec, Francji i Belgii trafić ma do kin w 2016 roku.

Zdjęcia na temat: mikołaj z na wspolnej
Wideo na temat: mikołaj z na wspolnej
 • "Na Wspólnej": Odcinki 2858 - 2861. Zwiastun

  Marta i Mikołaj całują się! Marta zgadza się, żeby Ksawery poszedł do kina z Olafem. Sama zaprasza do siebie Mikołaja. Przyjaciele folgują sobie, opowiadając o swoich byłych. W pewnym momencie atmosfera gęstnieje – para zaczyna się całować! Czy przyjaźń zamieni się w miłość?

 • Święty Mikołaj

  W odciętej od świata wiosce w Laponii młody Mikołaj traci w wypadku całą rodzinę. Mieszkańcy wioski postanawiają wspólnie zaopiekować się osieroconym chłopcem. Każda rodzina będzie sprawowała pieczę nad nim przez okres jednego roku. W każde kolejne Boże Narodzenie Mikołaj będzie przenosił się do następnego domu. Żeby okazać wdzięczność, chłopiec postanawia obdarowywać dzieci swoich gospodarzy własnoręcznie wykonanymi zabawkami. Z biegiem czasu prezenty pojawiają się na progach większości...

 • "Na Wspólnej": Odcinki 2930-2933. Zwiastun

  Marta powie Mikołajowi całą prawdę o Romie? Mikołaj ma dzisiaj ostateczną rozprawę rozwodową. Będzie wolnym człowiekiem i wyraźnie liczy na nowy, lepszy rozdział swojego życia… Nieoczekiwanie Roma przeprasza Martę za wszystkie świństwa. Na kolanach błaga ją, żeby nie mówiła Mikołajowi prawdy o niej. Konarska jest tym szczerze ubawiona…

 • Uwolnić Mikołaja!

  Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.