• Informacje na temat:

  miłek

Artykuły na temat: miłek
 • Dominika i Sebastian Kulczykowie nadal najbogatsi w Polsce!

  ... 6,5 mld zł 4. Dariusz Miłek 5 mld zł 5. Leszek Czarnecki 3,2 mld zł 6. Antoni Ptak 3,0 mld zł 7. Jerzy Starak 2,7 mld zł 8. Tomasz Gudzowaty 2,3 mld zł 9. Roman i Grażyna Karkosikowie 2,2 mld zł 10

 • Uczci urodziny Milka

  Na fali swojego triumfu w czasie ceremonii rozdania Oscarów, Sean Penn wspiera kampanię, by w stanie Kalifornia uroczyście obchodzono urodziny Harveya Milka, którego gra w najnowszym filmie "Obywatel Milk".

 • Serialowy przewodnik: Opisy odcinków

  ...przekracza próg sali, zamyka ją w ciemnym pomieszczeniu. Miłek i Grzymek łapią Witautasa. Leśniczówka odc.49-51 Krzysztof poznaje Polę - nową pracownicę Lidii. W Leśniczówce pojawia się matka Daniela...

 • Singer i Van Sant walczą o film

  Bryan Singer ( "Superman. Powrót" ) i Gus Van Sant ( "Last Days" ) walczą o prawo do ekranizacji "The Mayor of Castro Street" - filmu, opowiadającego historię życia Harveya Milka.

 • Katarzyna Dowbor podejmuje zdumiewające decyzje! Żyje tak przez córkę?!

  Katarzyna Dowbor (58 l.) jest prowadzącą programu „ Nasz nowy dom”, w którym odnawia mieszkania ubogim rodzinom. Sama osobiście zmienia domy, jak przysłowiowe rękawiczki!

 • Sean Penn w roli geja

  Sean Penn ("Tłumaczka") będzie gwiazdą nowego filmu Gusa Van Santa . Aktor wcieli się w autentyczną postać, polityka Harvey'a Milka, który jako pierwszy otwarcie przyznał się do homoseksualizmu.

 • Ed Harris zastąpi Liama Neesona

  Ed Harris zastąpi Liama Neesona w dramacie "What's Wrong With Virginia". Reżyserem obrazu będzie nagrodzony Oscarem za scenariusz do "Obywatela Milka", Dustin Lance Black.

 • Trudne wybory Seana Penna

  Sean Penn, który w tym roku odebrał statuetkę Oscara za swój występ w "Obywatelu Milku", rozmawia o swoim ewentualnym występie w dramacie "Cartel".

 • Film o nieuchwytnym złodzieju

  Dustin Lance Black, laureat Oscara za "Obywatela Milka", napisze scenariusz do filmu o bosonogim bandycie, 19-letnim Coltonie Harrisie-Moorze - poinformowało "Variety". Reżyserii obrazu podejmie się David Gordon Green ("Boski chillout").

 • Myslovitz: Początek trasy

  W piątek, 4 października, koncertem w lubelskim klubie "Piąty Element", grupa Myslovitz rozpoczyna jesienną część trasy "Korova Milku Club Tour 2002". Zespół zagra dziesięć koncertów w większych miastach Polski, które poprzedziły występy na Zachodzie. Przemek Myszor, gitarzysta Myslovitz, powiedział INTERIA.PL, że było to bardziej turystyczne, niż zawodowe doświadczenie.

Wideo na temat: miłek
 • Poznasz przystojnego bruneta

  Najnowsza komedia Woody'ego Allena to miłosny trójkąt gwiazd kina i historia serii przypadkowych romansów, które prowadzą do zabawnych komplikacji. Po zmysłowej wycieczce do Hiszpanii ("Vicky Cristina Barcelona") i bawiącym do łez powrocie do Nowego Jorku ("Co nas kręci, co nas podnieca"), mistrz komedii rozpala namiętnościami rozważny i romantyczny Londyn! Pożądanie, wielkie ambicje i zaskakujące obsesje wywrócą do góry nogami świat pozornie chłodnych londyńczyków. Sally (Naomi Watts,...

 • Perwersyjny przewodnik po ideologiach

  "Jesteśmy odpowiedzialni za nasze sny" - takim hasłem reklamowany jest najnowszy film Sophie Fiennes i Salovja Žižka, będący kontynuacją "Z-Boczonej historii kina". Formuła jest podobna do części pierwszej. Słynny słoweński psychoanalityk, marksista i filozof analizuje najważniejsze filmy światowego kina pod kątem zawartej w nich ideologii i nie oczywistych treści. Žižek wirtualnie wyrusza na plan tamtych filmów. Możemy zobaczyć go chociażby siedzącego na klozecie z "Full Metal Jacket" (1987)...

Dyskusje na temat: miłek