• Informacje na temat:

  miles anderson aktor

Artykuły na temat: miles anderson aktor
 • Zagraniczne hity na wiosnę 2014

  ...w obronie taty. Ben zostaje ranny, a jego syn porwany. Przed śmiercią każe Charlie odnaleźć wuja Milesa (Billy Burke). Matheson wyrusza na poszukiwania. Towarzyszą jej przyjaciele ojca: Maggie(...) Cinemax, piątek, godz.: 23.00 W Belfaście w Irlandii Północnej doszło do brutalnego morderstwa. Policjanci proszą o pomoc Stellę Gibson (Gillian Anderson), błyskotliwą detektyw z Londynu, która...

 • "Peaky Blinders": Dawno temu w Anglii

  W poniedziałek, 14 kwietnia o godz. 20 Canal+ Film rozpoczyna emisję wyprodukowanego przez BBC Two serialu "Peaky Blinders", epickiego dramatu gangsterskiego, osadzonego w latach 20. XX wieku w powojennym Birmingham. W liczącej 6 części produkcji w główne role wcielili się Cillian Murphy i Sam Neill.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  W Los Angeles, o godzinie 14.38 czasu polskiego, ogłoszono nominacje do 78. edycji najważniejszych nagród światowego kina - Oscarów. Sid Ganis, prezes Amerykańskiej Akademii Filmowej i Mira Sorvino, laureatka wyróżnienia Amerykańskiej Akademii Filmowej za rolę w filmie "Jej wysokość Afrodyta" , ogłosili nominowanych w dziesięciu z 24. kategorii.