• Informacje na temat:

  miley 18 lat

Artykuły na temat: miley 18 lat
 • Trudny czas dla Miley Cyrus

  Choć Miley Cyrus swoje 18. urodziny będzie obchodzić dopiero za dwa tygodnie, już wie, z kim je spędzi. "Moja rodzina i ja chcemy być razem w tym dniu" - oznajmiła w jednym z wywiadów, po tym, jak jej rodzice po 17 latach małżeństwa postanowili się rozwieść.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Pomponik w pigułce. Plotki o gwiazdach

  ...miała wtedy 18 lat i zrobiła to, by "awansować" w programie. Dodała także, że "trwało to zaledwie minutę" i było dla niej jak praca. Zarzeka się, że nikt jej do tego nie zmuszał.(...) czarnoskóra Osi Uganoh! W mediach wywołało to niemałą sensację. Wszystko dlatego, że faworytką jurorów niemal od początku była niejaka Marta Sędzicka. Modelka zraziła jednak widzów swoją szczerością...

 • Ke$ha oskarża producenta o wykorzystywanie

  O "seksualne, fizyczne, werbalne i emocjonalne" wykorzystywanie popularna wokalistka Ke$ha oskarżyła znanego producenta Dr. Luke'a. To dalszy ciąg sprawy znanej od początku roku.

 • Wielka 'kasacja' seriali!

  ...również producentem serialu. Ósmy sezon serialu będzie jego ostatnim. Ostatnią partię odcinków zobaczymy latem 2011. "Hannah Montana" (Disney Channel) Miley Cyrus zdecydowała zamknąć ten epizod(...) nie był na tyle śmieszny, by stacja CBS zamówiła drugi sezon. Serial komediowy zakończył żywot po 18. odcinkach. "Trzy na jednego" (HBO) Serial o mężczyźnie z Utah i jego trzech żonach, po pięciu...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Przerwa w emisji

  Fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" będą zawiedzeni. Okazuje się bowiem, że sport wygrał z rozrywką i przez dwa najbliższe tygodnie nowych odcinków popularnego show nie będzie.

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".

 • Miley Cyrus jest pełnoletnia

  Sprawdźcie ciekawostki przygotowane z okazji 18 urodzin Miley Cyrus, nastoletniej idolki popularnej na całym świecie!

 • 18-latka najgorszą celebrytką

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Miley Cyrus została wybrana przez internautów celebrytką, która ma najgorszy wpływ na młodych fanów.

 • 18-latka "odkrywa seksualność"

  Nastoletnia gwiazda pop Miley Cyrus tłumaczy zmianę image'u, która zbulwersowała wielu młodych fanów piosenkarki i aktorki.