• Informacje na temat:

  miley cyrus britney spears

Artykuły na temat: miley cyrus britney spears
 • ..., któremu uległo już kilka znanych celebrytek z Alicją Bachledą-Curuś na czele. Agnieszka i Piotr wyglądają na szczęśliwych, choć ich związek budzi sporo emocji. Britney Spears, choć dotąd nie miała(...) informacje, że Baron rozstał się właśnie z narzeczoną. Czy jest coś na rzeczy? Cóż, jak to z Edytą - nigdy nic nie wiadomo! Ten romans to spore zaskoczenie dla fanów Miley Cyrus. Okazuje się...

 • Madonna "Rebel Heart": Internauci przerabiają okładkę (memy)

  Wyciek nowych piosenek Madonny do sieci sprawił, że Królowa Popu przyspieszyła premierę utworów z nowej płyty "Rebel Heart". Internauci zajęli się także przeróbkami okładki albumu.

 • ...z Kevinem Federlinem wydawało się, że Britney Spears u boku Jasona Trawicka zazna w końcu spokoju.  Niestety, mężczyzna nie podzielał jej entuzjazmu w kwestii powiększenia rodziny. Wstrzymał więc seks(...) rozpraw "nie wymienił z nią nawet jednego spojrzenia", traktując jak powietrze. Do końca życia łączyć ich będą jednak dzieci - dwie piękne córki. Ostre imprezy i narkotyki zniszczyły związek Miley...

 • Ke$ha oskarża producenta o wykorzystywanie

  O "seksualne, fizyczne, werbalne i emocjonalne" wykorzystywanie popularna wokalistka Ke$ha oskarżyła znanego producenta Dr. Luke'a. To dalszy ciąg sprawy znanej od początku roku.

 • Oprah Winfrey najbardziej wpływowa w show-biznesie

  Woods - 105 mln USD 6. Britney Spears - 64 mln USD 7. U2 - 130 mln USD 8. Sandra Bullock - 56 mln USD 9. Johnny Depp - 75 mln USD 10. Madonna - 58 mln USD 11. Simon Cowell - 80 mln USD 12. Taylor Swift - 45 mln USD 13. Miley Cyrus - 48 mln USD 14. Kobe Bryant - 48 mln USD 15. Jay-Z - 63 mln USD 16. Black Eyed Peas - 48 mln USD 17. Bruce Springsteen - 70 mln USD 18. Angelina Jolie - 20 mln USD 19

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • Daft Punk "Get Lucky": Szczęście ma tu niewiele do rzeczy

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Daft Punk: Podróż do wnętrza piramidy", która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa SQN. Wybrany przez nas rozdział opowiada o współpracy francuskiego duetu z Pharrellem Williamsem. To właśnie z tej współpracy narodził się największy przebój w karierze Daft Punk - "Get Lucky".

 • Francja: Miley Cyrus i Britney Spears na cenzurowanym

  Francuski urząd regulujący działalność mediów ma poważne zastrzeżenia do teledysków Miley Cyrus i Britney Spears.

 • Ostro skrytykował Miley Cyrus

  Młodziutkiej wokalistce i aktorce Miley Cyrus oberwało się za komentarze na temat grupy Radiohead.

 • Co łączy Miley i Britney?

  Co łączy Miley Cyrus i Britney Spears? Obydwie zaczynały swoją karierę jako małe dziewczynki, obydwie mają niesamowity talent i bardzo upartych rodziców, którzy za wszelką cenę postanowili, że ich córki będą gwiazdami.

Dyskusje na temat: miley cyrus britney spears