• Informacje na temat:

  miley cyrus ma męża

Artykuły na temat: miley cyrus ma męża
 • Miley Cyrus wyszła za mąż w tajemnicy!?

  Miley Cyrus (22 l.) i Patrick Schwarzenegger (21 l.) spontanicznie postanowili zostać mężem i żoną…

 • W trasę koncertową bez męża (wywiad z Amandą Palmer)

  - Bycie wokalistką dużego zespołu sprawia mi wielką frajdę. Nie muszę ciągle siedzieć za pianinem, mogę tańczyć z widownią, mogę skoczyć w tłum. Słowem, mogę pozwolić sobie na wszelkie rodzaje szaleństwa, którym nie mogę się oddać występując solo - zapowiada Amanda Palmer, która z zespołem Grand Theft Orchestra przyjeżdża do Polski na dwa koncerty: 5 listopada w warszawskiej Proximie i dzień później w krakowskim klubie Studio.

 • Jennifer Lawrence i Liam Hemsworth są parą!?

  Wiele wskazuje na to, że Jennifer Lawrence (24 l.) zamieniła Chrisa Martina (37 l.) na byłego narzeczonego Miley Cyrus (22 l.)…

 • Mariah Carey: Dlaczego kłamiesz?

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć klip do utworu "Obsessed" , w którym Mariah Carey parodiuje znanego rapera Eminema. To rewanż za jego wulgarne ataki na wokalistkę i jej męża Nicka Cannona.

 • Prawdziwe nazwiska gwiazd

  ...wokalistka Miley Cyrus przyszła na świat jako Destiny Hope Cyrus. Viola Kołakowska też nieco zmieniła formę swojego nazwiska. Naprawdę nazywa się bowiem Wioletta Kołek. Była żona Ashtona(...)Kayah od początku swojej kariery muzycznej używa takiego właśnie pseudonimu. Naprawdę nazywa się Katarzyna Szczot. Gdy wyszła za mąż, przybrała nazwisko męża - Rooyens. Niewiele osób wie, że...

 • Duża Courtney i mała Courtney

  Gdy słyszysz "blondwłosa wokalistka", przed oczami najpewniej staje ci Britney Spears, Madonna, Lady GaGa, Gosia Andrzejewicz, dziewczyna Nergala i tak dalej. Jeżeli ta lista wcale ci się nie podoba, czytaj dalej.

 • Pomponik w pigułce!

  ...w Londynie. O tym, że Miley Cyrus (23 l.) i Liam Hemsworth (26 l.) wrócili do siebie, wiadomo już od jakiegoś czasu. Ostatnio wyszło na jaw, że para nie tylko się pogodziła, ale także znów są zaręczni! Ale to nie wszystko. Cyrus została sfotografowana przez paparazzich, jak wnosiła swoje rzeczy do domu Liama. Jak widać, miłość znów kwitnie!

 • Najgłośniejsze rozstania roku

  Wbrew pozorom nie będzie to plotka rskie podsumowanie ostatnich 12 miesięcy, choć w naszym autorskim zestawieniu nie zabraknie głośnych rozpadów związków. Zapraszamy do lektury!

 • 45-letnia Kylie Minogue chce być matką?

  ...również, że jest fanką... Miley Cyrus! Radzi wszystkim, by nie oceniać jej zbyt pochopnie i dać jej szansę na dotarcie się.

 • Od aniołka do seksbomby!

  ...samopoczucie - podkreśla aktorka. Upadły aniołek Nie przestaje być głośno o przemianie Miley Cyrus. Z aniołka stała się symbolem zepsucia. Jej skandaliczne wybryki na scenie, prowokujące wypowiedzi i coraz bardziej skąpe stroje, które więcej odkrywają, niż zakrywają, radykalnie zmieniły jej wizerunek. Chociaż Cyrus zarzeka się, że stara się odkryć, kim jest, to nie możemy oprzeć się wrażeniu...