• Informacje na temat:

  miley cyrus mtv music awards

Artykuły na temat: miley cyrus mtv music awards
 • Botki w kreacjach gwiazd – znajdź swoją inspirację!

  Festiwal w Cannes czy gala wręczenia nagród MTV Video Music Awards to takie uroczystości, na których możemy śledzić nie tylko samo rozdanie nagród, ale też podziwiać piękne kreacje gwiazd. Nierzadko są one bardzo ekstrawaganckie, czasem szokujące – zawsze jednak mówi się o nich dużo. Czy jednak my same możemy ubierać się jak gwiazdy? Szukanie inspiracji modowych w czasie śledzenia tego rodzaju...

 • Miley Cyrus: Bezdomny poszukiwany przez policję

  Bezdomny mężczyzna towarzyszący Miley Cyrus podczas ceremonii rozdania statuetek MTV Video Music Awards jest poszukiwany przez policję - donoszą amerykańskie media.

 • Najpierw płyta, potem ślub

  Piosenkarka i aktorka Miley Cyrus woli trzymać w ręce mikrofon niżeli ślubny bukiet. Gwiazda odłożyła plany matrymonialne na przyszłość.

 • MTV Video Music Awards 2014: Kto święcił triumfy?

  To był wieczór kobiet. Beyonce, Miley Cyrus i Ariana Grande zgarnęły najważniejsze statuetki podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards.

 • Najpopularniejsze gwiazdy 2013. O nich pisało i mówiło się najwięcej!

  ...scenarzyści w końcu coś postanowili, bo przez Agnieszkę ma mniej do grania (czyt. zarabia mniej pieniędzy). W tym roku bardzo głośno zrobiło się o gwiazdce Disneya, Miley Cyrus, która postanowiła, że ostatecznie kończy z wizerunkiem grzecznej dziewczyny. Udało się! Wszystko za sprawą sprośnego tańca, który zademonstrowała na gali MTV Video Music Awards 2013. Choreografia ta określana mianem...

 • Nowy przyjaciel Miley Cyrus nie taki bezdomny?

  Amerykańskie media sprawdzają, kim tak naprawdę jest towarzysz Miley Cyrus z gali MTV Video Music Awards 2014.

 • Kulisy MTV Video Music Awards 2014

  Nie tylko scena, ale również widownia znajdowała się pod baczną obserwacją kamer podczas tegorocznej gali Video Music Awards. A na widowni - same gwiazdy.

 • MTV Video Music Awards 2014: Nominacje

  Beyonce otrzymała najwięcej, bo aż osiem, nominacji do tegorocznych nagród MTV VMA dla najlepszych teledysków roku. To może być jej wieczór!

 • Miley Cyrus "tworzy historię"?

  Piosenkarka Miley Cyrus najwyraźniej nie przejęła się krytyką, jak spadła na młodą gwiazdę po kompromitującym występie podczas gali MTV Video Music Awards.

 • MTV EMA: Miley Cyrus z jointem

  Tego można było się spodziewać: podczas gali MTV Europe Music Awards, która odbyła się w niedzielę (10 listopada), Miley Cyrus postanowiła wywołać skandal.

Wideo na temat: miley cyrus mtv music awards
 • Miley Cyrus wije się na kroczu Robina Thicke

  Występ Miley Cyrus z całą pewnością był najbardziej szokującym show jakie mogli zobaczyć widzowie gali MTV Video Music Awards. Piosenkarka, która za wszelką cenę chce udowodnić, że nie ma już nic wspólnego z disneyowską Hannah Montaną, dała prawdziwy popis swoich "umiejętności". Do Miley na scenie dołączył Robin Thicke i razem wykonali utwór "Blurred Lines". (CNN Newsource/x-news)