• Informacje na temat:

  miley cyrus na plaży

Artykuły na temat: miley cyrus na plaży
 • Miley Cyrus pokazała rozbierane zdjęcie! Ciekawe co na to jej maż!

  Miley Cyrus (26 l.) nigdy nie miała większych problemów z pokazywaniem swojego nagiego ciała. Tym razem jednak nieco zaskoczyła swoich fanów.

 • Miley Cyrus i Liam Hemsworth pobrali się w tajemnicy?!

  Jeden z tabloidów donosi, że Miley Cyrus (23 l.) i Liam Hemsworth (26 l.) są już po słowie!

 • Miley Cyrus wróciła do byłego?

  W zaledwie kilka tygodni od ogłoszenia rozstania, wygląda na to, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth są znowu razem. Doniesienia te potwierdza osoba z kręgu piosenkarki.

 • Jessica Mercedes świętuje swoje urodziny z modnymi przyjaciółmi!

  ...jak Miley Cyrus czy też SoKo. Przyjaciele Jess postanowili odwdzięczyć się jej za szampańską zabawę. W tym celu zorganizowali przyjęcie-niespodziankę na warszawskiej plaży. Niczego nieświadoma blogerka zaufała swojemu chłopakowi (okazuje się bowiem, że szafiarka wcale nie jest singielką, jak pisaliśmy jeszcze niedawno) i dała się porwać z zawiązanymi oczami w tajemnicze miejsce. Na plaży czekali...

 • Na te seriale czekaliśmy całe lato

  ..."Hannah Montana" Miley Cyrus, która zagra dziewczynę Jake’a (Angus T. Jones). Jak donosi magazyn "E! News" aktorka wystąpi w "przynajmniej kilku odcinkach". Niewykluczona jest także dłuższa współpraca. W nowych odcinkach pojawi się również Brit Morgan ( Debbie z "True Blood"). Wcieli się ona w Jill, kobietę, którą Walden spotka w barze i zabierze do domu na plaży.  "Chirurdzy" Premierowy...

 • "Ostatnia piosenka" Miley Cyrus

  Miley Cyrus, gwiazda serial u "Hannah Montana", odstawia karierę muzyczną na bok. Czy w swoim nowym filmie, "Last song" - zgodnie z jego tytułem - zaśpiewa swoją ostatnią piosenkę?

 • Najbardziej irytujące przeboje tegorocznego lata

  Mielno. Albo Rowy. Smażalnia ryb. Słońce przypieka twarz. Morska bryza żeni zapach plaży i frytek. Nasz dorsz już prawie gotowy. Skwierczący olej jeszcze nigdy tak pięknie nie udawał, że jest świeży. Ślinka cieknie. Jest tak przyjemnie, że tylko jedna rzecz może zepsuć ten błogostan. Irytująca piosenka.

 • Katy Perry obejmuje prowadzenie ("Prism" - recenzja płyty)

  Spośród tzw. popowych księżniczek to właśnie Katy Perry wydała najlepszy w tym roku album. Co na to koleżanki?