• Informacje na temat:

  miley cyrus spadła

Artykuły na temat: miley cyrus spadła
 • Oprah Winfrey najbardziej wpływowa w show-biznesie

  Swift - 45 mln USD 13. Miley Cyrus - 48 mln USD 14. Kobe Bryant - 48 mln USD 15. Jay-Z - 63 mln USD 16. Black Eyed Peas - 48 mln USD 17. Bruce Springsteen - 70 mln USD 18. Angelina Jolie - 20 mln USD 19(...), tuż za nią plasowała się wówczas Angelina Jolie, której rok temu udało się znaleźć na szczycie tej listy, a w tym roku spadła na pozycję 18. W najnowszym rankingu 100 Najbardziej wpływowych ludzi...

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Miley Cyrus "tworzy historię"?

  Piosenkarka Miley Cyrus najwyraźniej nie przejęła się krytyką, jak spadła na młodą gwiazdę po kompromitującym występie podczas gali MTV Video Music Awards.

 • Miley Cyrus krytykują już nawet pluszowe misie

  Po wulgarnym występie na gali MTV Video Music Awards na Miley Cyrus spadła lawina krytyki. Do tego chóru dołączyła Fundacja Pluszowego Misia.

 • Rihanna lepsza od Miley Cyrus

  Teledysk Rihanny do piosenki "Only Girl In The World" to najchętniej oglądany klip na stronach INTERIA.PL. Poprzednia liderka rankingu, Miley Cyrus, spadła z "Who Owns My Heart" na 3. miejsce.

 • Cher po krytyce Miley Cyrus: "Czuję się zawstydzona"

  Diwa muzyki pop, 67-letnia Cher czuje się zawstydzona swoim atakiem na Miley Cyrus po kontrowersyjnym występie gwiazdki Disneya na gali MTV VMA (25 sierpnia). "Nie mogłam utrzymać języka za zębami" - przyznaje teraz.

 • Internet śmieje się z występu Miley Cyrus na gali VMA

  Nie milkną echa kontrowersyjnego występu Miley Cyrus podczas MTV Video Music Awards 2013. Do sieci trafiają zabawne przeróbki jej erotycznego popisu.

 • 17-latka poirytowana krytyką

  Miley Cyrus ostro wypowiedziała się na temat osób krytykujących jej nowy image.

 • 17-latka piła alkohol. "Zły przykład"

  Amerykańska piosenkarka i aktorka Miley Cyrus został przyłapana na piciu alkoholu. Na 17-letnią gwiazdę - idolkę młodych na całym świecie - spadła ostra krytyka.

 • Nastoletnie niewypały

  W USA lansowanie nastoletnich gwiazdek zostało opanowane do perfekcji. 16-letni Justin Bieber (nota bene Kanadyjczyk) sprzedaje miliony płyt, zapełnia 20-tysięczne hale, a każde jego publiczne pokazanie się wywołuje spazmy ekscytacji młodych fanek. W Polsce natomiast przemysł młodocianych idoli kuleje.

Wideo na temat: miley cyrus spadła
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...

 • Facet do dziecka

  Minęła 22.00. Czy wiesz gdzie są twoje dzieci? Kiedy najgorszy babysitter na świecie bierze pod opiekę trójkę bardzo rozwydrzonych dzieciaków wiadomo, że noc będzie pełna wrażeń. Czy przygoda w Nowym Jorku zakończy się bezpiecznym powrotem do domu? To się okaże... Prowokacyjny. Wulgarny. Łamiący schematy. Taki jest film "Facet do dziecka". Już pierwsze kilka minut pokazuje widzom, że czeka ich produkcja pełna bluzgów, bijatyk w barach, ucieczek przed dealerami i innych atrakcji. Pośród...