• Informacje na temat:

  miley cyrus wzrost

Artykuły na temat: miley cyrus wzrost
 • Jak zrobić krzywdę 16-latce?

  Miley Cyrus, 16-letnia amerykańska wokalistka, ma przed sobą heroiczne zadanie. Patrzy na nią cała Ameryka. Patrzy i krzywdzi.

 • Dorównał Elvisowi

  Amerykanie wciąż najchętniej kupują świąteczny album Josha Grobana "Noel". Płyta odnotowała 8-proc. wzrost sprzedaży i rozeszła się w nakładzie kolejnych 581 tys. egzemplarzy.

 • Świąteczny rekordzista

  Coraz więcej Amerykanów kupuje świąteczny album Josha Grobana "Noel". Wokalista odnotował aż 33-procentowy wzrost sprzedaży i z nakładem 539 tys. egzemplarzy utrzymał pozycję lidera na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych.

 • Pokonał wszystkich

  W Stanach Zjednoczonych trwa szał na punkcie świątecznej płyty Josha Grobana "Noel". Album już piąty tydzień z rzędu zajmuje 1. miejsce amerykańskiej listy bestsellerów płytowych, co nie udało się żadnej świątecznej płycie w historii i odnotował kolejny wzrost sprzedaży - kupiło go o 13 proc. więcej osób niż przed tygodniem, czyli aż 757 tys.

 • Niesamowite Japonki

  Japonia okazuje się być najprężniejszym rynkiem muzycznym na świecie. W poprzednim zestawieniu najlepiej sprzedających się albumów globu liderką była Kou Shibasaki. Teraz na 1. miejscu debiutuje Hikaru Utada z płytą "Heart Station".

 • "Helping Haiti" wciąż na szczycie

  Po raz kolejny najchętniej kupowanym singlem w Wielkiej Brytanii była charytatywna piosenka "Everybody Hurts" z repertuaru R.E.M. w wykonaniu gwiazd muzyki pop.

 • Elvis pobity

  Świąteczny album Josha Grobana "Noel" już od miesiąca nie schodzi z 1. miejsca amerykańskiej listy sprzedaży płyt i z każdym tygodniem jest kupowany przez coraz więcej osób.

 • Stany, Stany, Stany...

  W pierwszej dziesiątce zestawienia najpopularniejszych płyt na świecie znalazło się aż osiem wydawnictw amerykańskich. Jedynymi "rodzynkami" w tym towarzystwie są Kanadyjka Diana Krall i irlandzka grupa U2.

 • Jackson detronizuje

  Po trzech tygodniach panowania na liście najlepiej sprzedających się albumów magazynu "Blillboard" Jack Johnson musiał uznać wyższość Janet Jackson. Płyta "Discipline" osiągnęła w minionym tygodniu największą sprzedaż na terenie USA.

 • Disney'owski szał

  Amerykański szał na punkcie filmu "High School Musical" kanału Disney Channel przybiera na sile. Ścieżka dźwiękowa do jego drugiej części debiutuje na tamtejszej liście bestsellerów od razu na 1. miejscu z nakładem 615 tys. egzemplarzy.

Zdjęcia na temat: miley cyrus wzrost
Wideo na temat: miley cyrus wzrost
 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Nasza niania jest agentem

  Opowiedziana z wielkim rozmachem, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji komedia sensacyjna nie tylko dla najmłodszych. Szalony Jackie Chan, który pilnuje dzieci sąsiadki plus partnerujący mu Billy Ray Cyrus, ojciec uwielbianej Hanny Montany, to gwarancja doskonałej rozrywki dla całej rodziny. Film w polskiej wersji językowej. Jackie Chanem gra Boba - tajnego agenta pracującego dla CIA, który postanawia rzucić pracę w wywiadzie, by rozpocząć nowe, spokojne życie z dziewczyną z sąsiedztwa Gillian...

 • Podróże Guliwera

  "Podróże Guliwera" to nie tylko komedia rodzinna, ale i współczesne spojrzenie na klasyczną powieść Jonathana Swifta. Główny bohater, Lemuel Guliwer (Jack Black), pracuje jako roznosiciel poczty w nowojorskim piśmie. Pewnego dnia dostaje wielką szansę - ma napisać artykuł o Trójkącie Bermudzkim. Udaje się w podróż i trafia do nieznanej Krainy Liliputów. Jej mieszkańcy są dużo mniejsi od ludzi i Guliwer jest dla nich wielki wzrostem, a wmawia im, że również charakterem. Przypisuje sobie...

Dyskusje na temat: miley cyrus wzrost
 • Re: Miley Cyrus („Hannah Montana”, „Dwóch...

  Miley Cyrus („Hannah Montana”, „Dwóch i pół”) mierzy zaledwie 165 cm wzrostu- mierzę podobnie i mam wzrost średni, a wśród starszej generacji uchodzę nawet za wysoką. Jak mozna pisać, że kobieta 165cm jest niska. Coraz niższy poziom atrykułów.