• Informacje na temat:

  miley hip hop

Artykuły na temat: miley hip hop
 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Hip hop górą

  W Stanach Zjednoczonych najlepiej sprzedawaną płytą tygodnia okazał się niespodziewanie album "Underground Kingz" hiphopowego duetu UGK.

 • Hip-hop rozchwytywany

  1. pozycję w zestawieniu ogólnoświatowej sprzedaży płyt, za okres od 2 do 8 lipca br., zajmuje raper T.I. z albumem "T.I. vs. T.I.P.", który znalazł 474 tys. nabywców - głównie w Ameryce Pn., bez trudu debiutując na szczycie notowania.

 • Hip hop pobił wszystkich

  Raper T.I. szturmuje amerykańską listę bestsellerów płytowych z albumem "T.I. vs. T.I.P." Trafił on w ręce już 468 tys. fanów.

 • Musical pokonał hip hop

  Pomimo 40-procentowego spadku sprzedaży do 367 tys. sztuk, ścieżka dźwiękowa do filmu "High School Musical 2" z wytwórni Disney'a wciąż jest najlepiej sprzedawaną płytą na rynku amerykańskim.

 • Kasabian: "Miley Cyrus jest koszmarem XXI wieku"

  Gwiazda Orange Warsaw Festival 2014, brytyjska formacja Kasabian, nie pozostawiła suchej nitki na Miley Cyrus.

 • Miley Cyrus rapuje w teledysku "23"

  Miley Cyrus nie robi sobie wiele z zamieszania po głośno komentowanym występie na MTV VMA i rozebranym klipie do "Wrecking Ball". Sporo kontrowersji pojawi się zapewne za sprawą teledysku "23", w którym towarzyszy hiphopowemu producentowi Mike Will Made It.

 • "Intuicja mnie nie zawodzi"

  Uznawany za króla Midasa współczesnej sceny hip hop, urban i pop, producent Timbaland przygotował kontynuację przebojowej płyty "Shock Value". Na drugiej części towarzyszą mu m.in. Miley Cyrus, Katy Perry czy stali współpracownicy Justin Timberlake i Nelly Furtado.

 • 20-letnia gwiazda jest w ciąży?

  Piosenkarka Miley Cyrus wyśmiała doniesienia na temat rzekomej ciąży. Ojcem dziecka ma być producent muzyczny Juicy J.

 • Nastolatek krytykuje nastolatków

  Młody piosenkarz Justin Bieber odciął się od porównań do disneyowskich gwiazdek pokroju Miley Cyrus i The Jonas Brothers.

Wideo na temat: miley hip hop
 • Hop

  Hop

  Animacja realizowana przez producentów "Epoki lodowcowej". To opowieść o niezatrudnionym nigdzie obiboku, który pewnego wieczoru uderza samochodem w wielkanocnego zajączka. Złamana noga sprawia, że zajączek nie może podjąć swoich świątecznych obowiązków. Aby ocalić Wielkanoc, do działania zostaje zmuszony nasz bohater.

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • StreetDance 2 3D

  Druga część rewelacyjnego hitu tanecznego! Ogniste połączenie latynoskich rytmów z niesamowitymi umiejętnościami ulicznych tancerzy na parkietach od zmysłowego Paryża aż po gorącą Ibizę! Niezwykle ambitny i utalentowany Ash po niezbyt udanym występie tanecznym zostaje wyśmiany przez amerykańską grupę Invincible. Chłopak jednak nie poddaje się tak łatwo i wspólnie z nowopoznanym Eddim wyruszają w podróż po Europie w poszukiwaniu najlepszych tancerzy. Ich celem jest stworzenie grupy, która...