• Informacje na temat:

  miley przyznała

Artykuły na temat: miley przyznała
 • Załamana Miley Cyrus: To drugi najgorszy dzień w moim życiu

  Miley Cyrus (21 l.) przeżywa śmierć swojego pupila, psa Floyda.

 • Bill Murray i Rick Ross współpracują

  W programie Jimmy'ego Kimmela Bill Murray przyznał, że w jego świątecznym projekcie znalazł miejsce dla rapera Ricka Rossa.

 • Miley Cyrus: Jej były chłopak ostrzega przed nią Patricka Schwarzeneggera!

  Liam Hemsworth (25 l.) radzi ukochanemu Miley Cyrus (22 l.) zachować ostrożność.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Miley Cyrus wróciła do byłego?

  W zaledwie kilka tygodni od ogłoszenia rozstania, wygląda na to, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth są znowu razem. Doniesienia te potwierdza osoba z kręgu piosenkarki.

 • Jack White: Wpatrywanie się w płonące ognisko (wywiad)

  - Moja babcia pochodzi z Lubziny pod Krakowem - ujawnił w rozmowie z RMF FM amerykański rockman Jack White, który chętnie opowiedział o tym interesującym wątku swojej rodzinnej historii. - Na pewno chciałbym zagrać całą trasę koncertową po Polsce, następnym razem kiedy będziemy wyruszać w drogę. To by było coś - zagrać tutaj nie jeden, dwa a np. 10 koncertów - dodaje autor przeboju "Seven Nation Army".

 • "Znęcali się nade mną w szkole"

  Nastoletnia gwiazda Miley Cyrus wyznała, że w dzieciństwie była prześladowana przez rówieśników.

 • Sztuczne włosy Miley Cyrus

  Zaskakujące wyznanie młodej gwiazdy pop Miley Cyrus.

 • Hannah Montana

  Gdy Miley - Hannah śpiewa dla prezydenta USA i jego małej córeczki, ten, zafascynowanyumiejętnościami Roxy - ochroniarki Miley, proponuje jej pracę. Miley...

 • Miley Cyrus: Jestem wolna

  Kontrowersyjna amerykańska wokalistka Miley Cyrus cieszy się, że rozstała się zarówno z wytwórnią Disneya, jak i aktorem Liamem Hemsworthem, z którym była zaręczona.

Wideo na temat: miley przyznała
 • Miley Cyrus chce zmienić płeć?!

  Wygląda na to, że Miley Cyrus chce pójść w ślady Caitlyn Jenner i zmienić płeć. W wywiadzie dla "Marie Claire" powiedziała, że wcale nie czuje się kobietą. „Czuję się jak 15-letni chłopiec, który jest uwięziony w ciele 22-letniej dziewczyny” - przyznała. (źródło: Cover Video/x-news)

 • Hannah Montana

  Kontynuacja ogromnie popularnego serial u telewizyjnego. Historia Miley Stewart, nastolatki, która na co dzień jest wzorową uczennicą w szkole średniej, a w tajemnicy przed większością przyjaciół odnosi sukcesy jako przebojowa piosenkarka o pseudonimie Hannah Montana. Popularność Hannah gwałtownie rośnie. Dziewczyna czuje się coraz bardziej zagubiona w światku showbiznesu, więc jej ojciec (a zarazem menedżer) postanawia dyskretnie interweniować. Aranżuje wyjazd Miley do rodzinnego miasteczka...

 • Wtorek, po świętach

  Jeden z najlepszych filmów rumuńskich zeszłej dekady, porażająca realizmem prosta historia o miłości i zdradzie, która urasta do rangi thrillera. Radu Muntean tworzy atmosferę tak nasyconą emocjami, że sama tylko scena przypadkowego spotkania całej trójki w gabinecie dentystycznym sprawia, że widz siedzi na krawędzi fotela. Intymna historia małżeństwa u progu rozpadu. Paul i Adriana są razem od 10 lat. Mają córkę, samochód, apartament i wiodą pełne nudy życie. Skok w bok okazuje się dla Paula...