• Informacje na temat:

    miliardera

Artykuły na temat: miliardera
  • Mischa Barton rozstała się z synem miliardera!

    ...jest wolna od nałogów. Zaczęło jej się także układać w życiu miłosnym. Dwa lata temu poznała syna australijskiego miliardera, James Abercrombiego. Para starała się trzymać swój związek z dala od...

  • Tak łączy się show i biznes

    Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

  • Paris Hilton żegna dziadka miliardera. Co dalej z jego fortuną?

    Paris Hilton (38 l.) w emocjonalnym wpisie pożegnała swojego dziadka Barrona Hiltona.

  • "Annie": Sierota i milioner

    Czy to możliwe, by polubili się ludzie tak od siebie różni? Pewne jest jedno. Gdy sierotka Annie wpadnie na miliardera Benjamina, życie obojga ulegnie zmianie. Piosenki, łzy i śmiech, czyli idealny przebój na święta.

  • Karolina Szostak: Internautki ganią prezenterkę za romans z miliarderem!

    Karolina Szostak (42 l.) od jakiegoś czasu widywana jest w towarzystwie ukraińskiego miliardera. Głos w końcu postanowiła zabrać Maria Jones, żona nowego wybranka polskiej gwiazdy.

  • Simon Cowell najpotężniejszym człowiekiem w show-biznesie

    Prezydent USA Barack Obama, premier Wielkiej Brytanii David Cameron, miliarder Rupert Murdoch i filmowy magnat Harvey Weinstein znaleźli się wśród osób, które złożyły gratulacje Simonowi Cowellowi po odebraniu prestiżowej nagrody we Francji.

  • Agnieszka Szulim (37 l.) postanowiła popracować nad wyglądem swojego przyszłego męża!

  • DiCaprio najdroższym aktorem świata

    Leonardo DiCaprio jest obecnie najlepiej opłacanym aktorem w Hollywood. Za rolę w filmie Martina Scorsese "Wilk z Wall Street" aktor otrzymał aż 25 mln dolarów. Magazyn "The Hollywood Reporter" opublikował właśnie nową listę najdroższych aktorów świata.

  • Rafał Sonik już nie kryje się ze swoją miłością do córki miliardera!

    ...2015 rok był bez wątpienia dla Rafała Sonika (49 l.) przełomowy. Zwycięzca Rajdu Dakar rozstał się po 24 latach małżeństwa ze swoją żoną, a potem związał z młodszą o 19 lat Karoliną. Rafał zna ją niemal od dziecka, gdyż kobieta jest córką jego przyjaciela - miliardera Michała Sołowowa! Początkowo zakochani nie obnosili się specjalnie ze swoim uczuciem. Niedawno postanowili to jednak zmienić...

  • "Kobiety mnie przerażają!" Hugh Grant rozebrany... na atomy

    Na trzecie imię ma Mungo, za zdradę ukochanej płaci mandaty, a obrazy Warhola kupuje wyłącznie "po pijaku". Do tego nie lubi dzieci, nie rozumie kobiet i nie gardzi... ludzkim mięsem! Z okazji zbliżającej się premiery komedii "Scenariusz na miłość" prezentujemy barwne i zaskakujące fakty z biografii wiecznego chłopca z Hammersmith; niepowtarzalnej gwiazdy filmów "Notting Hill" i "Dziennik Bridget Jones". Przed państwem znany-nieznany Hugh Grant!

Zdjęcia na temat: miliardera
Wideo na temat: miliardera
  • 65-letni miliarder na plaży z młodziutką żoną!

    Falco! Cała rodzina wypoczywała na włoskiej plaży i świetnie się bawiła. Dodatkowo żona miliardera onieśmielała swoją cudowną figurą!

  • Gambit, czyli jak ograć króla

    Harry Deane (Colin Firth) planuje okraść jednego z najbogatszych ludzi świata, ekscentrycznego miliardera Lionela Shabandara (Alan Rickman). Brakuje mu tylko jednego elementu - pięknej kobiety, która zagrałaby rolę przynęty. Nicole (Cameron Diaz) wydaje się być idealną kandydatką, lecz Harry wkrótce sam ulega jej wdziękom, co w efekcie pokrzyżuje mu plany.

  • Salma Hayek jednak jest z miliarderem!

    Wbrew plotkom , jakoby związek Salmy Hayek i Francoise'a Pinaulta się rozpadał, para pojawiła się razem w Paryżu 30 września.

  • Iron Man 3

    Dwukrotnie nominowany do Oscara, jeden z najpopularniejszych aktorów świata, Robert Downey Jr. ("Avengers", "Holmes" ) powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony'ego Starka w filmie "Iron Man 3". Na ekranie towarzyszą mu Gwyneth Paltrow ("Zakochany Szekspir"), Guy Pearce ("Memento"), Rebecca Hall ("Vicky Cristina Barcelona") oraz Ben Kingsley ("Książę Persji: Piaski czasu"). Świat Tony'ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W...

Dyskusje na temat: miliardera