• Informacje na temat:

  milion funtów

Artykuły na temat: milion funtów
 • Będzie płacił byłej milion funtów rocznie

  Brytyjski komik John Cleese ma 69 lat i znów jest do wzięcia, żałuje tylko, że za rozstanie z trzecią żoną musi płacić miliony funtów.

 • Robert Plant zablokował reaktywację Led Zeppelin!

  W wyniku decyzji Roberta Planta członkom Led Zeppelin przeszło koło nosa 500 milionów funtów!

 • Lily Allen kupiła dom za 3 mln funtów

  Spodziewająca się dziecka brytyjska piosenkarka Lily Allen nabyła wiejską posiadłość w miejscowości Cotswolds w Anglii za sumę 3 milionów funtów.

 • Pamiętacie Jasia Fasolę? Rowan Atkinson ma już 60 lat!

  Rowan Atkinson, znany głównie z roli Jasia Fasoli, obchodzi we wtorek, 6 stycznia, swoje 60. urodziny. Brytyjski komik jest jednym z najzamożniejszych aktorów na świecie. Jego majątek szacuje się na około 60 milionów funtów.

 • Książę Harry to milioner! Jednak podpisał intercyzę z Meghan Markle?

  Majątek księcia Harry'ego (33 l.) szacowany jest na około 30 milionów funtów. Czy zdecydował się podpisać z Meghan Markle (36 l.) intercyzę?

 • Rok 2014 w liczbach

  Rok 2014 powoli dobiega końca. Oprócz świetnych i koszmarnych płyt, zjawiskowych debiutów i zapadających w ucho utworów, kończące się 12 miesięcy to także sporo liczb, które warto sobie przypomnieć.

 • 60 milionów za dom Beckhamów

  Posiadłość znajduje się na przedmieściach Beverly Hills. Beckhamowie przeprowadzą się do USA w lipcu, gdy David zostanie przeniesiony do klubu Los Angeles Galaxy. Willa kosztuje... 11 milionów funtów, czyli ok. 60 milionów złotych! Ma sześć sypialni, dziewięć (!) łazienek, sześć marmurowych kominków oraz ogromny salon. Źródło zdradza magazynowi "The Mirror": "W środku jest jak w pięciogwiazdkowym...

 • Nick Mason kończy 71 lat

  27 stycznia 71. urodziny obchodzi Nick Mason, perkusista Pink Floyd. Mason to jedyny członek legendarnej grupy, który był w niej od początku do końca.

 • Winehouse zaśpiewa w Rosji?

  Brytyjska piosenkarka Amy Winehouse może otrzymać milion funtów za występ w jednej z rosyjskich galerii.

 • Cały "Harry Potter" na Blu-ray i DVD

  Filmowe opowieści o przygodach Harry'ego Pottera to jeden z największych fenomenów ostatnich lat. Ekranizacje wszystkich siedmiu książek autorstwa J. K. Rowling stały się przebojami kasowymi na świecie, zarabiając łącznie ponad 5 miliardów dolarów. Wszystkie części są dostępne na Blu-ray i DVD.

Wideo na temat: milion funtów
 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....

 • 80 milionów

  Waldemar Krzystek, zdobywca Złotych Lwów FPFF za "Małą Moskwę", przedstawia pełną suspensu i zaskakujących zwrotów akcji historię opartą na prawdziwych wydarzeniach, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku Ocean's Eleven. Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową...

 • Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie

  Po ciężkim rozstaniu farmer mieszkający na Dzikim Zachodzie spotyka żonę wyjętego spod prawa rzezimieszka, która postanawia nauczyć go sztuki strzelania z biodra. W ten sposób bohater chce odzyskać miłość ukochanej.

Dyskusje na temat: milion funtów