• Informacje na temat:

  milion użytkowników

Artykuły na temat: milion użytkowników
 • Wojewódzki obraził się na milion fanów

  Showman w akcie protestu postanowił usunąć swój profil na Facebooku. Obraził się na użytkowników, którzy wypisywali krytyczne komentarze pod jego adresem.

 • Caitlyn Jenner pobiła rekord Twittera

  Caitlyn Jenner pobiła należący do Baracka Obamy rekord Twittera. Konto celebrytki w 4 godziny zaczęło obserwować milion użytkowników.

 • "Gra o tron": Premierowy odcinek bije rekordy

  Premierowy odcinek siódmego sezonu"Gry o tron" obejrzało na całym świecie aż 16,1 milionów widzów.

 • Naga pupa Kim Kardashian: 16 milionów odsłon

  Naga pupa Kim Kardashian na okładce mało znanego magazynu "Paper" przyciągnęła na internetową stronę czasopisma ponad 11 milionów unikalnych użytkowników - informuje serwis Adweek.

 • Miss Jetsetter: U nas zima, a ona pluska się w ciepłych krajach!

  Nicole Isaacs to jedna z najpopularniejszych i najapetyczniejszych blogerek piszących o podróżach i jedzeniu. Jej posty śledzi kilka milionów użytkowników. Nie dziwi więc fakt, że na wyspy Bahama, dokąd wybrała się w ramach swoich zawodowych wojaży, podążyli za nią wścibscy paparazzi.

 • Jak usunąć U2?

  Pod naciskiem użytkowników firma Apple udostępniła narzędzie ułatwiające usunięcie nowego albumu U2, "Songs of Innocence".

 • "Gra o tron" z kolejnym rekordem! Będą kolejne sezony

  Wyemitowany w USA w ubiegłą niedzielę, 6 kwietnia, premierowy odcinek czwartego sezonu "Gry o tron" pobił swój własny rekord oglądalności. Pierwszy odcinek obejrzało na żywo aż 6,6 miliona widzów, podczas gdy finał poprzedniej serii zgromadził przed telewizorami publiczność liczącą 5,4 miliona, zaś jej rozpoczęcie - "zaledwie" 4,4 miliona.

 • U2: Bono odwraca kota ogonem

  Rzesze poirytowanych użytkowników iTunes to nie problem dla wokalisty Bono z grupy U2.

 • Miliony osób śledzą Britney Spears

  Gwiazda pop Britney Spears wyprzedziła aktora Ashtona Kutchera i stała się osobą, której profil na Twitterze subskrybuje najwięcej użytkowników tego serwisu społecznościowego. Wokalistka ma na portalu już prawie 5 milionów fanów.

 • "Uptown Funk" w wersji seniorskiej

  Przebój Marka Ronsona doczekał się osobliwej wersji stworzonej przez ludzi w podeszłym wieku.

Wideo na temat: milion użytkowników
 • Sprzedawczyni z McDonalda została gwiazdą internetu!

  twarz i niezwykle staranne ubranie służbowe. Zdjęcia opublikował w sieci, ku uciesze całej rzeszy użytkowników, którzy dziś ściągają do restauracji, by zrobić sobie zdjęcie z Hsu. Wielu jednak nadal nie dowierza, że dziewczyna jest prawdziwa i oskarża blogera o manipulację. Konto Han na Instagramie śledzi już ponad 29 milionów fanów.

 • Milion dolarów

  Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena (Kinga Preis), urzędniczka z wielkiego banku wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak! Następnym powodem frustracji Bożeny jest jej mąż, Stasinek (Tomasz Karolak), który powinien być "szatańskim kochankiem najpiękniejszej kobiety świata" a w rzeczywistości jest zwykłym leniem i niedojdą. I oto pewnego razu trafia jej się tzw....

 • 80 milionów

  Waldemar Krzystek, zdobywca Złotych Lwów FPFF za "Małą Moskwę", przedstawia pełną suspensu i zaskakujących zwrotów akcji historię opartą na prawdziwych wydarzeniach, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku Ocean's Eleven. Dolny Śląsk, jesień 1981 roku. Po serii prowokacji SB, konfrontacja opozycji z komunistami wydaje się nieunikniona. Tuż przed ogłoszeniem stanu wojennego, młodzi działacze Solidarności postanawiają zagrać va banque i organizują brawurową...