• Informacje na temat:

  miliony amerykanów

Artykuły na temat: miliony amerykanów
 • Charlotte McKinney (23 l.) to amerykańska modelka, która zaistniała dzięki udziałowi w reklamie emitowanej podczas finału Super Bowl oglądanego przez miliony Amerykanów. Dziewczyna w wieku 17 lat porzuciła szkołę i poświęciła się swojej pasji - modelingowi. Dziś jej krągłe kształty i ogromny biust podziwiają miliony. Na otwarciu jednego z klubów w Las Vegas to właśnie ona skupiła na sobie całą...

 • The Black Keys w Polsce: Zmiana miejsca koncertu

  "Z przyczyn produkcyjnych" koncert The Black Keys, który odbędzie się dnia 21 lutego 2015 r., zostaje przeniesiony na Torwar w Warszawie.

 • "Korzenie": Walka o wolność

  Serial, który powstał na podstawie powieści Aleksa Hayleya, podbił serca widzów. Sprawił, że wielu Amerykanów zaczęło się wstydzić, a Afroamerykanie podnieśli dumnie głowy.

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • "Ostry dyżur": 20 lat minęło...

  ..."Ostry dyżur" to drugi najdłuższy serial w historii stacji NBC - liczył 331 odcinków i 15 sezonów. Pokazuje, jak aktorsko rozwijał się idol wszystkich pań - George Clooney. Bo to właśnie dzięki tej produkcji poznały go i pokochały miliony.

 • "Sędzia" na płytach DVD i Blu-ray

  Film "Sędzia" - opowieść o cynicznym adwokacie broniącym w sądzie swojego oskarżonego o morderstwo ojca - dostępny jest już na płytach DVD i Blu-ray.

 • Jak przestał być doktorem

  Ostatni odcinek "Dr. House'a" - "Everybody dies" ("Wszyscy umierają") - obejrzały na antenie FOX TV miliony Amerykanów. My - na emisję 8. sezonu w AXN musimy poczekać do jesieni.

 • Zobaczą go miliony

  W 2008 roku w przerwie meczu o Super Bowl w futbolu amerykańskim wystąpi Tom Petty i jego The Heartbreakers.

 • Rozliczenie z "Dexterem"

  To definitywny koniec przygód najsympatyczniejszego seryjnego mordercy w historii telewizji. Na finał "Dextera" czekały miliony widzów. Wielu z goryczą mówi o rozczarowaniu. Czy ocenę złagodzi obrona serialu przez Jennifer Carpenter i Michaela C. Halla?

 • Miliony od Angeliny Jolie i Sandry Bullock

  Hollywoodzkie aktorki Angelina Jolie i Sandra Bullock dołączyły do grona artystów, którzy przekazali na rzecz ofiar ataku terrorystycznego na World Trade Center, kwoty z sześcioma zerami. Bullock wpłaciła na konto Czerwonego Krzyża 1 milion dolarów. Taką sama kwotę wpłaciła Jolie, ale z zaznaczeniem, że jest ona przeznaczona dla afgańskich uchodźców, którzy teraz masowo opuszczają swój kraj.

Dyskusje na temat: miliony amerykanów
 • Re: "Polskie drogi": Wojenna zawierucha

  Były pancerniki. Ale nie te najnowsze, tylko z okresu pierwszej wojny i lat dwudziestych . Nie były już pierwszorzutowe , za wolne, do remontu a tak pięknie zatopione z tysiącami ofiar od razu poderwały miliony Amerykanów na wojnę.

 • Re: Halloween przed telewizorem

  Amerykanów okupanci tego samego pokroju,jakich mamy w Polsce zrobili na kompletnych debili.Wyprali im mózgi bez reszty.A już szczególnie wpajają im tasiemce filmowe oparte na bezmózgowych i debilnych bandytach płacąc im za sprzedaż ich morderstw miliony dolarów. I tak osoby,które nie powinny były się urodzić z powodu ich,, zdekompletowanych" mózgów robią w Ameryce furorę.To nic, że taki zwykle