• Informacje na temat:

  miliony ludzi

Artykuły na temat: miliony ludzi
 • Sylvia Kristel: Kochały się w niej miliony, umierała w biedzie i samotności

  Filmy o przygodach Emmanuelle przyniosły Sylvii Kristel (†60 l.) ogromną popularność i przyciągnęły do kin 650 mln widzów. Pod koniec życia aktorka borykała się z samotnością i straszną biedą. Ludzie, którzy ją spotykali, nie mogli uwierzyć, że ta niepozorna kobieta jest... gwiazdą.

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • Edmund Fetting: Kochały go miliony, mało kto wiedział, że ma młodego kochanka

  Kobiety go uwielbiały, jednak żadna nie mogła liczyć na nic więcej. Edmund Fetting był gejem. Przez wiele lat żył ze znacznie młodszym od siebie tancerzem. Związek jednak nie przetrwał, bo tancerz wyjechał na stałe z Polski. Fetting bardzo przeżył rozstanie. To wtedy zaczęły się jego problemy ze zdrowiem. Musiał zrezygnować z zawodowego życia.

 • Patryk Vega o Stanisławie Mikulskim

  "Jako dziecko - podobnie jak miliony nie tylko Polaków - byłem fanem 'Stawki większej niż życie'. W tamtych czasach Stanisław Mikulski był niemalże bogiem" - wspomina Patryk Vega, u którego aktor zagrał swoją ostatnią rolę na dużym ekranie - po 40 latach ponownie wcielił się w postać Hansa Klossa w obrazie "Stawka większa niż śmierć".

 • Janachowska przerywa milczenie! Chodzi o miliony męża!

  ...już najwyraźniej ekspertką od organizacji wesel. Potem pojawił się program w TVN Style o tej właśnie tematyce.  Choć dzisiaj Janachowska ma na swoim koncie już parę programów, ludzie wciąż złośliwie wytykają jej, że wyszła za starszego o 27 lat Krzysztofa dla pieniędzy.  Ostatnio Iza zorganizowała na swoim kanale na YouTube panel, w którym rozprawiła się z tymi krzywdzącymi ją plotkami. "Ludzie...

 • Single i tweety, czyli droga do debiutu Azealii Banks

  Warto było czekać! - tak o debiutanckim albumie Azealii Banks piszą recenzenci. Z uznaniem, choć nie bez złośliwości. Raperka premierę płyty przekładała wielokrotnie, po drodze obraziła wielu artystów i porzuciła wytwórnię, która zainwestowała w nią dwa miliony dolarów. Dlaczego czekano? Bo nagrywała intrygujące single - dziś je przypominamy.

 • Ludzie zamarli na widok Jennifer Lopez! Tylko spójrzcie

  Super Bowl, czyli finał rozgrywek amerykańskiego futbolu, co rok gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Sportowa impreza wiąże się również z corocznym występem największych muzycznych gwiazd(...) gwiazdy zaśpiewała z mamą piosenkę "Let’s Get Loud" ( zobacz! ). Zgromadzeni na widowni ludzie oniemieli. Wokalne zdolności Emmy są niebywałe.  Wygląda na to, że córka Lopez będzie chciała pójść...

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • Kinga Rusin pokazała się nago. Ludzie w szoku!

  ...! Ostatnie lata są straszne dla polskiej przyrody!Jedną tylko 'ustawą Szyszki' wycięto w ciągu kilku miesięcy 3 miliony (!!!) drzew (w tym z obszarów chronionych)! Niszczy się parki narodowe, zatruwa...

 • Polską wersję trailera najnowszej części "Gwiezdnych Wojen" obejrzano w ciągu kilku dni 50 tysięcy razy. Wersja oficjalna ma ponad 43 miliony wyświetleń.

Zdjęcia na temat: miliony ludzi
Wideo na temat: miliony ludzi
 • Koniec epoki w "Modzie na sukces"

  Susan Flannery, czyli Stephanie Forrester, odchodzi z "Mody na sukces"! Jedna z najważniejszych postaci sagi rodu Forresterów, śledzonej przez miliony ludzi na całym świecie, umrze na raka. Zobaczcie, jakie pożegnanie zgotowali jej koledzy i współpracownicy z planu serialu!

 • Jolanta Kwaśniewska w programie "Demakijaż"

  Gościem Krzysztofa Ibisza w programie "Demakijaż" była Jolanta Kwaśniewska. Była pierwsza dama wspominała czas, kiedy jej życie śledzone było przez miliony. Jak powiedziała, ludzie otwierali przed nią serca, dlatego nie mogła po prostu "leżeć i pachnieć", musiała działać. "We mnie buzowała ogromna energia, przychodziło tysiące listów. Pomyślałam sobie: ludzie mają tak gigantyczne oczekiwania

 • 40. lat serialu "07 zgłoś się"

  się świat wokół nas, a on niezmiennie gromadzi przed telewizorami miliony widzów. Decyduje o tym znakomity, fantastyczny główny bohater, świetna, bardzo mocna obsada, wciągająca i intrygująca fabuła

Dyskusje na temat: miliony ludzi