• Informacje na temat:

  milla jovovich dziecinstwo

Artykuły na temat: milla jovovich dziecinstwo
 • Milla Jovovich o Polakach: Przystojni

  Aktorka i modelka Milla Jovovich po raz pierwszy przyjechała do Polski i opowiedziała m.in. o swoich wrażeniach dotyczących naszego kraju.

 • Córka Jovovich modelką

  Aktorka i modelka Milla Jovovich (36 l.) już planuje przyszłość swojej córki. Gwiazda ekranu chce, by 3-letnia Ever Gabo poszła w jej ślady i zrobiła karierę w świecie mody.

 • Natalia Oreiro podbija Cannes!

  ...czerwonym dywanie samą Millę Jovovich. Natalia nie byłaby sobą, gdyby nie wykorzystała pobytu w Cannes do promowania ubrań zaprojektowanych przez Las Oreiro. Tym razem wybrała niebieską suknię, w której...

 • Milla Jovovich nożownikiem

  Aktorka i modelka Milla Jovovich jest fetyszystką - kolekcjonuje noże. Najpiękniejszymi egzemplarzami ozdabia swój dom.

 • Jovovich zrobi z córki modelkę?

  Supermodelka i aktorka Milla Jovovich już zaplanowała karierę dla swojej córki. Gwiazda ekranu pragnie by 3-letnia obecnie dziewczynka o imieniu Ever Gabo w przyszłości poszła w jej ślady i zrobiła karierę w świecie mody.

 • Bliźniaczki Scorupco i Jovovich

  Izabella Scorupco ( "GoldenEye" , "Ogniem i mieczem" , "Granice wytrzymałości" ) wystapi u boku Milli Jovovich ("Piąty element", "Joanna D'Arc" , "Million Dollar Hotel" ) w filmie zatytułowanym "Twins". Aktorki zagrają siostry bliźniczaki rozdzielone w dzieciństwie, po śmierci rodziców.

 • Wracamy do "Trzech muszkieterów"!

  Już 14 października na ekranach polskich kin zadebiutuje nowa ekranizacja słynnej powieści Aleksandra Dumasa "Trzej muszkieterowie". Za zrealizowany w technologii 3D film odpowiada Paul W.S. Anderson (seria "Resident Evil"). Kogo zobaczymy w rolach ikonicznych bohaterów?

 • Kolekcja Luka Bessona na DVD

  Spod jego ręki wychodzą filmy zróżnicowane gatunkowo, nie boi się eksperymentów i ryzykownych wyzwań, a jednocześnie wyznacza nowe kierunki kina komercyjnego. 23 listopada do sklepów trafi kolekcja DVD z 8 filmami Luka Bessona.

 • Zobacz to jeszcze raz, Sam

  Weekend zapowiada się chłodny i deszczowy, idealny więc na spędzenie go przed telewizorem. Sobotnio-niedzielna ramówka obfituje w filmy o najróżniejszej tematyce i każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Wideo na temat: milla jovovich dziecinstwo
 • Długie dzieciństwo

  Lino - dziennikarz sportowy i Francesca - specjalistka od języków średniowiecznych od wielu lat są wzorowym małżeństwem. Ich życie wydaje się uporządkowane, dostatnie i pozbawione większych zmartwień. Jedynym rozczarowaniem jest fakt, że nie mają dzieci. Ale nawet to nie zdołało oddalić ich od siebie, a tylko scementowało ich wzajemną miłość i oddanie. Nagle z Lino zaczyna się dziać coś dziwnego. Zapomina, po co wstał z krzesła, umykają mu z pamięci nazwy przedmiotów. Na początku małżonkowie...

 • Dzieciństwo Ikara

  Jonathan Vogel chciałby cofnąć czas i uniknąć wypadku, który zniszczył jego życie. Kiedy dowiaduje się, że Stivlas Karr światowej sławy profesor i genetyk właśnie pracuje nad badaniami genetycznymi, w których opracowuje metodę odradzania się ludzkiego ciała, Jonathan postanawia wziąć udział w tym eksperymencie jako królik doświadczalny. Jednak badania nie idą zgodnie z planem profesora i przynoszą makabryczne skutki. Jonathan jest w niebezpieczeństwie, a jedyną osobą, która może mu pomóc jest...

 • Resident Evil: Afterlife

  Alice /Milla Jovovich/ szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A; gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety tak nie jest-miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.