• Informacje na temat:

    milla jovovich obrazy

Artykuły na temat: milla jovovich obrazy
  • Nominacje do nagród Saturn

    Obrazy "Raport mniejszości" Stevena Spielberga i "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" Petera Jacksona zdominowały listę tegorocznych nominacji do nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru (Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films). Oba filmy otrzymały po dziesięć nominacji. Wyróżnienia zostaną wręczone po raz 29.

  • "Resident Evil: Retrybucja": Powidoki

    Piąta część opartej na kultowej grze serii jest pewnym zaskoczeniem. Jeśli poprzednie odsłony nadawały się co najwyżej na podkład do piwno-popcornowej biesiady, to "Retrybucja" przynosi nową jakość. To wciąż kino klasy B, wtórne, bezduszne, ale tym razem Paulowi W. S. Andersonowi udało się stworzyć ze śmieciowego materiału naprawdę niezłe widowisko.

  • W niedzielę wieczorem, 20 maja, podczas uroczystej ceremonii zakończenia 54. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes poznaliśmy laureatów jednego z najważniejszych festiwali filmowych na świecie. Złotą Palmę zdobył włoski reżyser Nanni Moretti za film "Pokój syna". Aż trzema wyróżnieniami główne jury uhonorowało kontrowersyjny obraz "Pianistka" Michaela Haneke'a. Film zdobył Grand Prix oraz nagrody za najlepszą rolę męską (Benoit Magimel) i kobiecą (Isabelle Huppert).