• Informacje na temat:

  miller sprawia

Artykuły na temat: miller sprawia
 • Żmuda Trzebiatowska: Z jej notatek korzystają do dziś

  ..."Choć na moment, chciałabym podkraść pióro mojego ukochanego pisarza Michela Houellbecqa" - mówi Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z serialu "Julia". Tegoroczna ambasadorka Kampanii Pisania Piórem jest wielką fanką odręcznego pisania, tak też napisała 500 stron pracy magisterskiej.

 • Drugi sezon "Detektywa" od 22 czerwca w HBO

  W poniedziałek, 22 czerwca - dzień po premierze amerykańskiej - w Polsce pojawi się drugi sezon serialu HBO "Detektyw". Tego dnia ruszają także nowe produkcje HBO "Gracze" (Ballers), a także "Świat w opałach" (The Brink). Wszystkie produkcje będą również od 22 czerwca dostępne w HBO GO.

 • W ciąży, ale nie zaręczona

  Baby boom w światowym show-biznesie trwa w najlepsze! Następna w kolejce jest była Jude'a Lawa, aktorka Sienna Miller (30 l.)...

 • "Loft": Pozamałżeńskie romanse, ukryte fantazje i krwawa zbrodnia

  Pięciu żonatych mężczyzn potajemnie wynajmuje penthouse, w którym mogą swobodnie wdawać się w pozamałżeńskie romanse i spełniać ukryte fantazje. Seksualna idylla kończy się, gdy jeden z nich znajduje w apartamencie zwłoki brutalnie zamordowanej kobiety. Oto punkt wyjścia filmu "Loft", który 20 lutego wchodzi na ekrany polskich kin.

 • ...tylko zdecyduje się na krytykę jej wyglądu, nawet jeżeli jest to sama Joanna Przetakiewicz (50 l.). Jej popularność szybko rośnie, a to sprawia, że Anella poczuła się bardzo pewnie w medialnym świecie(...) w show-biznesie na długo!  *** Monika Miller (22 l.) wywołała prawdziwą burzę, za sprawą zdjęcia, które opublikował jej słynny dziadek, Leszek Miller (71 l.). Były premier Polski udostępnił zdjęcie ze...

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • David Duchovny spotyka się z 24-latką

  ...się od kilku miesięcy. Jak mówią przyjaciele aktora, związek jest poważny. "Seksualna przeszłość Davida sprawia, że każda jego relacja jest pod obserwacją. Jeśli chodzi o Monique, traktuje ją bardzo serio. Niedawno poznał jej rodzinę. Zwiedzili razem sporą część Kanady" - mówi informator. Przez siedem lat aktor był mężem Tei Leoni, z którą ma dwójkę dzieci: córkę Madelaine West i syna Kyda Millera...

 • "Snajper": Legendarny żołnierz

  Clint Eastwood nakręcił film "Snajper" z Bradleyem Cooperem w roli Chrisa Kyle'a - żołnierza o umiejętnościach, dzięki którym zyskał miano bohatera na polu walki. Wyróżniały go jednak nie tylko wyjątkowe zdolności strzeleckie.

 • "Na dobre i na złe": Dylemat Konicy

  ...jak intruz. Tym bardziej że Marta wróci na łono rodziny. Ale, gdy pod koniec ciężkiego dnia Rafał nagle wybuchnie płaczem w pokoju lekarskim, ukojenie znajdzie właśnie w ramionach doktor Miller...

 • Mojżesz, zapaśnik, morderca

  Widowisko historyczne "Exodus: Bogowie i królowie", dramat sportowy "Foxcatcher", trzecia część "Uprowadzonej" i thriller kryminalny "Fotograf" budzą największą uwagę spośród siedmiu tytułów, jakie zadebiutują na ekranach polskich kin 9 stycznia.