• Informacje na temat:

  miłość anety

Artykuły na temat: miłość anety
 • "M jak miłość": Powrót Anety!

  W jesiennych odcinkach "M jak miłość" ponownie zobaczymy Anetę (Ilona Janyst). Bohaterka, która skomplikowała życie Chodakowskim, wróci... aby się zemścić. I znajdzie wspólniczkę. Kto wspomoże ją w niecnych planach?

 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Przebojowa, zakochana i promienna - tak dzisiaj prezentuje się Marysia Radosz z serialu "Pierwsza miłość". Choć życie nie szczędziło jej trudności, zawsze miała w sobie siłę, by sprostać kolejnym wyzwaniom. Czy znów dostanie od losu szansę na wielką miłość?

 • "M jak miłość": Kłamstwa Anety

  ...​Aneta z każdym dniem coraz bardziej nienawidzi Magdy i robi wszystko, by zatruć jej życie. A gdy na pogrzebie Tomka spotyka Aleksandrę, postanawia oczernić rywalkę w jej oczach... Czy Chodakowska uwierzy w jej kłamstwa? Zapraszamy na 1313. odcinek "M jak miłość", a w nim...

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • "Pierwsza miłość": Kim jest tajemniczy mężczyzna u boku Anety Zając?

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", widywana jest ostatnio w towarzystwie przystojnego mężczyzny wpatrzonego w nią jak w obrazek. Aktorka żartuje, że łączy ją z nim miłość... do ubrań!

 • Aneta Zając: Mam poczucie, że jestem lubiana

  Od 10 lat z powodzeniem gra w serialu "Pierwsza miłość", zdobyła w tym roku Kryształową Kulę w "Tańcu z gwiazdami", cieszy się coraz większą sympatią i popularnością. To czas Anety Zając. Jak go wykorzysta?

 • "Pierwsza miłość": Intryga Wiktora, wypadek Anety

  ...w spokoju. Nie podoba jej się to, w jaki sposób Wiktor traktuje Anetę. Wiktor po raz kolejny zjawia się w galerii Anety i pomimo jej oporów, wciska jej wypełnioną po brzegi pieniędzmi torbę w ręce(...) Anety zjawia się Wiktor w asyście innych funkcjonariuszy, by aresztować Pałkowską. Zatrzymanie jest bardzo brutalne i nieadekwatne do stawianych zarzutów. Spanikowana Aneta na widok zbliżającej...

 • "Taniec z gwiazdami": Agnieszka Sienkiewicz na parkiecie

  Agnieszka Sienkiewicz ("M jak miłość", "Klan", "Na dobre i na złe") przyjęła propozycję z polsatowskiego show. Jesienią będzie gwiazdą kolejnej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

 • "M jak miłość": Przyłapani

  Przed nami 1414. odcinek „M jak miłość”, który dla Anety okaże się wyjątkowo pechowy...

 • "Pierwsza miłość": Za kratkami

  Od jakiegoś czasu związek Pawła (Mikołaj Krawczyk) i Marysi (Anety Zając) przeżywa poważny kryzys. Na domiar złego uczucia dziewczyny zostają wystawione na kolejną ciężką próbę. Marysia musi odpowiedzieć sobie na pytanie czy wierzyć w niewinność Pawła, który jest podejrzany o dokonanie strasznej zbrodni.

Zdjęcia na temat: miłość anety
Wideo na temat: miłość anety
 • "Pierwsza miłość": Łukasz Płoszajski hakuje umysł Anety Zając!

  Łukasz Płoszajski i Aneta Zając na planie "Pierwszej miłości" - wspominają swoje początki. Mentalista udowadnia , że potrafi przewidzieć jakich wyborów dokona jego koleżanka z planu!

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • "M jak miłość": Zwiastun 1321.

  Marcin nie potrafi zapomnieć o śmierci Głowackiego, sięga po alkohol i wyznaje Agnieszce, że to on zabił bandytę. Tymczasem mały Wojtek cały czas sprawia problemy i zaczyna nawet kraść w osiedlowym sklepiku. Tymczasem Joasia postanawia w końcu wyjechać z dziećmi do Francji. Z kolei Budzyński chce zabrać Magdę do Kazimierza, ale jego romantyczne plany burzy intryga Anety. Kryńska podrzuca rywalce

 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

Dyskusje na temat: miłość anety