• Informacje na temat:

  miłość gej

Artykuły na temat: miłość gej
 • Monika Miller rozstała się z narzeczonym. Okazał się... gejem?

  ...wykorzystuje cię do własnych celów" - napisała. W kolejnym wpisach przyznała, że "straciła miłość swojego życia i wszystko przestało mieć znaczenie". "Nie jest to wymyślony scenariusz. Tak było naprawdę...

 • "Dumni i wściekli": Geje i lesbijki na ratunek górnikom!

  6 marca na ekrany polskich kin trafi brytyjska komedia "Dumni i wściekli" o grupie gejów i lesbijek z Londynu, którzy jadą ratować walijskich górników. Polski dystrybutor filmu udostępnił 4 fragmenty obrazu w reżyserii Matthew Warchusa.

 • Lord Ivar Mountbatten jest gejem! Wyznał to na łamach gazety!

  Lord Ivar Mountbatten (53 l.), kuzyn królowej Elżbiety II (90 l.), wyznał w wywiadzie z jedną z brytyjskich gazet, że jest gejem!

 • "Dumni i wściekli" najlepszym brytyjskim filmem roku

  "Dumni i wściekli" - niewiarygodna, ale oparta na faktach historia o gejach i lesbijkach pomagających strajkującym górnikom - zwyciężyła w tegorocznym rozdaniu British Independent Film Awards.

 • Pierwsza miłość

  Marianna jest przekonana, że Mikser jest gejem i postanawia pomóc mu odnaleźć swoją drugą połówkę. Wiktoria wciąż przeżywa rozstanie z Olkiem. Emilka wyciąga...

 • Barbara Kurzaj: Trzeba walczyć o uczucie

  Na ekrany kin wszedł właśnie film "Kebab i Horoskop" z udziałem Barbary Kurzaj, aktorki znanej m.in. z "Barw szczęścia". Wkrótce zobaczymy ją też w nowym serialu! Czy zagra wymarzoną rolę silnej kobiety?

 • Maryla Rodowicz została twarzą gejów i lesbijek!

  ...z tabliczką z wymownym napisem: "Jestem sojuszniczką osób LGBT, bo miłość jest dla każdego bez względu na orientację seksualną". Co miesiąc do grona sojuszników osób LGBT będą dołączały kolejne...

 • "Ptaki ciernistych krzewów": Serial wszech czasów

  "Ptaki ciernistych krzewów" - saga o uczuciu księdza do młodej dziewczyny - była przed laty telewizyjnym hitem. Teraz możemy przypomnieć sobie losy bohaterów serialu.

 • Piotr Trojan ujawnił tajemnice gejów! Teraz dostaje pogróżki!

  Piotr Trojan (29 l.) stworzył kontrowersyjną sztukę inspirowaną jego życiem. Opowiada o gejach, którzy umawiają się na randki poprzez aplikację internetową.

 • Szybcy, wściekli i odważni

  Osiem filmów wchodzi w piątek, 10 kwietnia, na ekrany polskich kin. Premierowe tytuły to między innymi siódma część przebojowej serii "Szybcy i wściekli", nagrodzona Oscarem "Selma" oraz animacja science-fiction "Dom".

Zdjęcia na temat: miłość gej
Wideo na temat: miłość gej
 • Gosia Rozenek-Majdan wspiera gejów i lesbijki. Wzięła udział w Paradzie Miłości

  Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera środowiska LGBT, w ostatnim czasie uczestniczyła także w Paradzie Miłości w Nowym Jorku. - Ja żyje w środowisku, które jest przepełnione osobami, które pozwalają sobie na to, żeby manifestować swoją wolność i jest to bardzo dobre. Wszyscy żyjemy szczerze i tak jak chcemy. Ja uważam, że miłość jest jedna - powiedziała Rozenek-Majdan. (przeAmbitni.pl/x-news)

Dyskusje na temat: miłość gej