• Informacje na temat:

  miłość kasi

Artykuły na temat: miłość kasi
 • ​"M jak miłość": Premiera w rocznicę ślubu! Nowa rola Kasi Cichopek...

  W piątek 20 września TVP rozpocznie emisję reaktywowanego po niemal ćwierć wieku "Czaru par", w którym w rolach jurorów zobaczymy m.in. Katarzynę Cichopek, czyli Kingę Zduńską z "M jak miłość", i jej męża Marcina Hakiela. W dniu premiery teleturnieju Kasia i Marcin świętować będą jedenastą rocznicę ślubu!

 • Oświadczyny w "M jak miłość"

  Marcin Chodakowski wreszcie dojrzeje do decyzji o małżeństwie i padnie przed Kasią na kolana. Czy kobieta przyjmie jego oświadczyny?

 • "M jak miłość": Kasia Grabowska wychodzi za mąż!

  Andrzej Grabowski, czyli Ferdek Kiepski ze "Świata według Kiepskich", potwierdził w wywiadzie, że jego młodsza córka - 27-letnia aktorka Katarzyna Grabowska, której popularność przyniosła rola Olgi Góreckiej w "M jak miłość" - stanie tego lata na ślubnym kobiercu...

 • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

  Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

 • ​"Barwy szczęścia": Kasia Sowińska dołączyła do obsady serialu

  Już wkrótce w życiu Józka (Patryk Pniewski) pojawi się piękna Greta. W roli kobiety, która postanowi za wszelką cenę zniszczyć związek Sałatki i Julity (Katarzyna Sawczuk), zobaczymy Kasię Sowińską - znaną modelkę od czasu do czasu parającą się aktorstwem.

 • "M jak miłość": Jak zareaguje na wieść o ciąży?

  Zawirowań sercowych w "M jak miłość" nigdy dosyć. Kasia, która marzy o życiu u boku ukochanego mężczyzny, jest zachwycona wiadomością o ciąży. Ale co myśli o tym Marcin, jeszcze niedawno notoryczny uwodziciel, unikający zobowiązań?

 • Kasia Cichopek porzuci aktorstwo dla męża?!

  Mimo że Katarzyna Cichopek 36 l.) i Marcin Hakiel (36 l.) są małżeństwem od 11 lat, to wciąż się ogromnie kochają. Niestety, mąż aktorki z roku na rok robi się coraz bardziej zazdrosny, co utrudnia Kasi pracę w zawodzie. Czy dla dobra ich związku aktorka zdecyduje się odejść z serialu "M jak miłość”?

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • "Na Wspólnej": Rozpacz Kasi

  Wkrótce na jaw wyjdą szczegóły dyscyplinarnego usunięcia Kasi (Julia Chatys) z prestiżowej uczelni w Madrycie. Okaże się, że oddała na zaliczenie cudzy projekt. Pomyliła terminy i spanikowała, że(...) z kompletnie pijaną Kasią. Na jego widok Bergówna odzyska werwę. Zacznie się awanturować i obrażać chłopaka. W końcu Kamińskiemu uda się ją spacyfikować i zabrać do siebie. Troskliwie się nią zajmie...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

Zdjęcia na temat: miłość kasi
 • Agnieszka Sienkiewicz, czyli Kasia Mularczyk z "M jak miłość"
Wideo na temat: miłość kasi
 • "Pierwsza miłość": Pierwszy dzień na planie Kasi Ankudowicz!

  Zepsuty zamek? Stres? Poznajcie wspomnienia Kasi Ankudowicz z pierwszego dnia spędzonego na planie „Pierwszej miłości”!

 • "Pierwsza miłość": Kasia Sawczuk dołączy do serialu!

  Marianna (Kasia Sawczuk) jest córką Anny z jej pierwszego małżeństwa! Pojawi się niedługo w premierowych odcinkach „Pierwszej miłości” i trochę namiesza w życiu Mirkowi…

 • Nowy sezon „M jak miłość”: Olek oświadczy się Madzi!

  Zbliża się kolejny finał sezonu „M jak miłość”. Dla wielu bohaterów był to sezon przełomowy. Natalka straciła głowę dla Darka, który niestety ją opuścił… pozostawiając na pamiątkę dziecko! Teraz czeka ją zdanie matury. A może spotka nową miłość? Ten sezon był też bardzo zróżnicowany dla Marcina – stracił miłość życia, musiał poradzić sobie ze śmiercią Kasi, a także wcielić się w rolę samotnego

Dyskusje na temat: miłość kasi