• Informacje na temat:

  miłość marii probosz

Artykuły na temat: miłość marii probosz
 • Maria Probosz: Rozbieranie było jej specjalnością. Dziś nikt o niej nie pamięta

  ...nie trzymała. Pochłonęła ją kariera, sypiące się jak z rękawa kolejne angaże do filmów i miłość. Kolega z filmówki, Marek Probosz zakochał się w niej na zabój i szybko się oświadczył. Kiedy jej(...) z rozbieraną rolą, należały, w oczach Marii do jej najlepszych. Od "Alabamy" zaczęły się kłopoty małżeńskie Proboszów. - Wtedy oboje nie dorośliśmy do tego uczucia - powiedziała w wywiadzie. Ale o końcu...

 • Bobrowski jako Saleta, Bołądź jako Mróz

  Wiosną 2011 roku na antenę telewizji TVN powraca cykl filmów fabularnych "Prawdziwe historie", który spotkał się z dużym uznaniem widzów. W tym sezonie stacja pokaże historie Przemysława Salety, Agaty Mróz oraz Jasia Meli.

 • Serial, który w latach 80. wywołał skandal

  "Tulipan" - polski serial obyczajowy, który w trakcie premiery wywołał niemały skandal, po raz pierwszy ukazuje się na DVD. Dystrybutorem wydawnictwa jest Galapagos Films.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.