• Informacje na temat:

  miłość na bogato monika

Artykuły na temat: miłość na bogato monika
 • Nowy serial "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.

 • Modelki w serialu "Miłość na bogato"

  Modne kluby, eleganckie restauracje, drogie apartamenty, ekskluzywne butiki - to miejsca w których powstaje "Miłość na bogato". To serial z gatunku "suggested reality" opowiadający o grupie młodych, bardzo bogatych ludzi, którzy przeżywają ciekawe perypetie nie tylko miłosne.

 • Monika Pietrasińska przeszła metamorfozę! Wygląda jak Magdalena Mielcarz!

  Monika Pietrasińska, znana z tego, że jest znana, przeszła metamorfozę pod okiem Kajetana Góry!

 • Monika Pietrasińska: Spodobało mi się aktorstwo

  Monika Pietrasińska, gwiazda serialu "Miłość na bogato", polubiła życie w show-biznesie. Chce kontynuować karierę aktorską. Mogłaby także, podobnie jak Natalia Siwiec, mieć własne reality show.

 • Monika Pietrasińska pokaże się bez bielizny!

  Monika Pietrasińska (25 l.) niebawem pokaże swoje wdzięki w odważnej sesji zdjęciowej!

 • Czy gwiazdy "Miłości na bogato" potrafią grać?

  Gwiazda serialu "Miłość na bogato" Marcela Laszczak przyznała właśnie, że zaczęła pobierać lekcje aktorstwa, by lepiej wypaść przed kamerami Przed emisją kolejnego odcinka produkcji Viva Polska możemy ocenić aktorskie umiejętności pozostałych gwiazd show.

 • Monika Pietrasińska opłakuje zmarłą na raka siostrę!

  Monika Pietrasińska (25 l.) niedawno przeżyła prawdziwą rodzinną tragedię. Jej siostra przegrała walkę z chorobą nowotworową!

 • Szwedzka modelka w "Miłości na bogato"

  Premiera pierwszego odcinka drugiego sezonu "Miłości na bogato" już 22 marca na kanale Viva Polska. W jedną z nowych postaci, jakie zobaczymy w serialu, wcieli się fotomodelka Michaele Sorle, pół-Polka, pół-Szwedka. Czy zostanie gwiazdą polskiego show-biznesu?

 • KONKURS: Facet dla Moniki

  Monika Borecka, piękna, utalentowana, przebojowa kobieta, która jak magnes przyciąga mężczyzn. Kiedy jej życie legło w gruzach, zacisnęła zęby i nie poddała się. W drugim sezonie znów będzie na szczycie. Jednak czy znajdzie miłość? Zdecydowanie będzie potrzebowała twojej pomocy! Dlatego klawiatury w ruch! Zadanie konkursowe: Napisz, z którym z trzech kandydatów powinna się związać i dlaczego...

 • "Galeria": Pietrucha za kratkami!

  Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie "Galerii". Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.

Zdjęcia na temat: miłość na bogato monika
Wideo na temat: miłość na bogato monika
 • Monika Pietrasińska o rozbieranych sesjach: To nie jest komfortowe

  Monika Pietrasińska (27 l.), gwiazdka magazynów dla panów i serialu "Miłość na bogato", wyznaje, że nie zamierza już pozować dla „Playboya”, gdyż "zrealizowała już wszystkie swoje cele". Podkreśla jednak, że pozowanie nago nie jest pracą łatwą i komfortową. – Ta nagość jednak zostaje zupełnie pokazana. Miałam jednak o tyle komfortową sytuację, że poleciałyśmy na Dominikanę z panią fotograf

 • Monika Pietrasińska o swojej "karierze muzycznej"

  Monika Pietrasińska, znana z serialu „Miłość na Bogato”, ma zamiar rozpocząć karierę muzyczną. Po zaprezentowaniu pierwszego singla modelka zamierza zaprezentować kolejny utwór oraz nagrać dwa teledyski. W planach jest również wydanie debiutanckiej płyty.