• Informacje na temat:

  miłość na gorąco

Artykuły na temat: miłość na gorąco
 • "Rolnik szuka żony 5": W finale było gorąco! Łukasz i Agata zabrali głos po emisji. Wszystko jasne!

  Łukasz Sędrowski (36 l.) w "Rolnik szuka żony 5" znalazł miłość. W finałowym odcinku programu przyznał, że on i Agata (31 l.) dalej są razem. Po emisji rolnik i ukochana gościli w "Pytaniu na śniadanie". Opowiadali o swoich planach, nie uniknęli również pytania o inną kandydatkę, Paulinę. Odnieśli się również do plotek.

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • Zrobiło się gorąco

  ...- Nagrywamy już 9 lat, niektórzy koledzy są od samego początku, więc mogę śmiało powiedzieć, że mam tu sprawdzonych przyjaciół - mówi Aneta Zając o ekipie serialu "Pierwsza miłość". Jej bohaterka ma mniej szczęścia do ludzi...

 • Maja Hirsch: "To nie ja się rozbieram"

  Maja Hirsch w serialu "Na krawędzi 2" gra Tamarę Madejską. Jej bohaterka ma romans z przystojnym i tajemniczym Krzysztofem (Grzegorz Małecki). Między parą kochanków na ekranie jest momentami bardzo gorąco. Czy to trudne wyzwanie dla aktorki?

 • Pierwsza miłość

  ...w Stanach Zjednoczonych. Niespodziewanie córka Śmiałka dostaje z Nowego Jorku propozycję napisania książki. Ojciec i Norbert gorąco ją zachęcają do tego pomysłu i rozwijania talentu pisarskiego.

 • Przyjdź na spotkanie i poznaj Marka Piekarczyka!

  Wokalista legendarnego TSA spotka się ze swoimi fanami w Krakowie i Warszawie. Okazją ku temu jest autobiografia "Marek Piekarczyk. Zwierzenia kontestatora" napisana razem z dziennikarzem muzycznym Leszkiem Gnoińskim.

 • Ryszard Rembiszewski: Wierzę w miłość i przeznaczenie!

  Ryszard Rembiszewski (71 l.) jest przekonany, że życie zaczyna się po siedemdziesiątce. W szczerym wywiadzie dla "Życia na Gorąco" zdradza swoje plany na najbliższą przyszłość. Wygląda na to, że ślub to dopiero początek wielkich zmian...

 • Witold Pyrkosz: Bareja był uroczym człowiekiem

  Po 30 latach serial "Alternatywy 4" przeszedł cyfrową rekonstrukcję i został uzupełniony o sceny wycięte przez cenzurę. Fragmenty nowych "Alternatyw 4" widział już Witold Pyrkosz. "Jestem po prostu oszołomiony" - powiedział serialowy Balcerek.

 • "M jak miłość": Zakochana i… zdradzona!

  Przed nami kolejny tydzień z "M jak miłość" - pełen niespodzianek i emocji! Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • "LOVE" w kinach od 28 sierpnia

  Jedno z największych skandali tegorocznego festiwlau w Cannes - quasipornograficzne "LOVE" w reżyserii Gaspara Noe - oglądać będzie można na specjalnych, przedpremierowych pokazach od 28 sierpnia - poinformował dystrybutor Gutek Film.

Zdjęcia na temat: miłość na gorąco
Wideo na temat: miłość na gorąco
 • Przyłapani przez Olę

  W hotelu rezydentów zrobi się gorąco! Zuza odwiedzi Przemka i... spróbuje odzyskać utraconą miłość

Dyskusje na temat: miłość na gorąco