• Informacje na temat:

  miłość spadła

Artykuły na temat: miłość spadła
 • "Przyjaciółki": Przepis na miłość

  ...jest jak z kart książek Evity. Poznali się w drukarni. Paweł był menedżerem na Europę Wschodnią, a Evita drukowała tam swoje książki. Niespodziewanie spadła na nich miłość. Dziś tworzą dużą(...) uświadomić, że należą do siebie, że są sobie pisani. Tak było właśnie z nami. Miłość nie spadła na nas jak grom z nieba. Rodziła się z każdym kolejnym spotkaniem, każdym uśmiechem, spojrzeniem w oczy...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • "M jak miłość": Szykują się zmiany!

  Nowa bohaterka i romantyczne wyznania… Jak rozpoczną 2017 rok bohaterowie „M jak miłość”?

 • Taylor Swift: Dziewczyna z sąsiedztwa z milionami na koncie

  Taylor Swift zna niemal każdy, kto chociaż raz słuchał radia lub miał styczność z muzyką rozrywkową w ostatnich latach. Trudno w końcu nie słyszeć o dziewczynie, która zgarnia grube miliony, bije kolejne rekordy i zdobywa coraz to nowe nagrody. Ale tak naprawdę, to na czym polega fenomen Taylor?

 • "M jak miłość": Asia poznaje prawdę!

  Zapraszamy na kolejne spotkanie z „M jak Miłość” - i nowe fotostory!

 • Miłość w czasach Busha

  Taylor Swift po wielu tygodniach oddała prowadzenie na amerykańskiej liście bestsellerów płytowych. Zgodnie z przewidywaniami otwiera ją w tym tygodniu Bruce Springsteen z "Working On A Dream".

 • "M jak miłość": Fanka ma rolę!

  We wtorek, 4 kwietnia, po raz pierwszy zobaczymy w "M jak miłość" Julitę "Julę" Fabiszewską. Zagra studentkę Paulinę, która zostanie zatrudniona przez Marcina Chodakowskiego (Mikołaj Roznerski) jako(...) powtarzałam w mediach, że od lat jestem fanką "M jak miłość". Kiedyś oglądałam wszystkie odcinki. Znajomi wiedzieli, że gdy w telewizji leci serial, nie można do mnie dzwonić i wysyłać SMS-ów, bo jestem...

 • Oglądamy ciągle to samo

  W tym tygodniu bez niespodzianek. Pierwszą tróję najchętniej oglądanych programów w Polsce stanowią "M jak Miłość", "Ranczo" oraz "Wiadomości" w TVP1. Jedynka jak zwykle prowadzi pod względem udziałów.

 • "M jak miłość": Nowa wspólniczka

  Któregoś razu Martę (Dominika Ostałowska) po raz kolejny czeka bardzo trudny dzień w pracy. Powód? Los sprawi, że jej mąż pójdzie na rozprawę do sądu, a Monika (Anna Wendzikowska) będzie musiała zastąpić Wernera na rozmowie z ważnym klientem i poprosi koleżankę, by popilnowała jej dziecka. Budzyński zrobi później Adamowi wymówki. Po prostu dostrzeże, że większość pracy w kancelarii spadła...

 • "M jak miłość": Mostowiak żyje w trójkącie

  Los sprawi, że akurat w dniu, w którym Marek (Kacper Kuszewski) zaproponuje Ewie (Dominika Kluźniak) wspólne mieszkanie, Anna (Tamara Arciuch) spadnie z konia i będzie potrzebowała pomocy. Efekt? We trójkę zamieszkają pod jednym dachem!

Zdjęcia na temat: miłość spadła
Dyskusje na temat: miłość spadła