• Informacje na temat:

  miłosne perypetie

Artykuły na temat: miłosne perypetie
 • "M jak miłość": Miłosne perypetie Kisielowej

  Najlepszy przyjaciel Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz), Władysław Kisiel (Jerzy Próchnicki) - był najważniejszym mężczyzną w życiu Zofii.

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • "O mnie się nie martw": Ona jedna, a ich czterech, czyli miłosne perypetie Igi M.

  W 2. sezonie "O mnie się nie martw“, który wystartuje w piątek 6 marca o godz. 20.10 w TVP2, wokół Igi (Joanna Kulig) będzie kręciło się aż czterech przystojniaków! Dla którego z nich Małecka zacznie ćwiczyć tekst: "Kocham Cię“?

 • Powrót "Mody na sukces"! Od 1 kwietnia w serwisie Player.pl

  "Moda na sukces" wraca na ekrany! Kolejne perypetie Forresterów będzie można śledzić od 1 kwietnia na platformie Player.pl.

 • "Przyjaciółki": Miłosne uniesienia Ingi i Szymona

  ...miłości? Miłosne perypetie na łonie natury już jutro w "Przyjaciółkach"! Zapraszamy na 21.00 do Polsatu!

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Baśń dla dorosłych

  Jeśli jakąkolwiek powieść można by określić mianem "recenzjoodpornej", to z całą pewnością jest nią "Pięćdziesiąt twarzy Greya". Książka E. L. James i jej dwie kolejne części rozeszły się na całym świecie w nakładzie ponad 100 milionów egzemplarzy, mimo iż cały cykl został bezlitośnie wyśmiany przez każdego krytyka, który miał (nie)przyjemność go przeczytać. Przykładowo - Salman Rushdie stwierdził, że Saga "Zmierzch" przy perypetiach Greya jest jak "Wojna i pokój".

 • Ostaszewska, Englert i Szumowska: Trudny, miłosny trójkąt z aferą w tle!

  ...dalej na następnej stronie Patrząc na wszystkie te perypetie nie sposób nie zauważyć, że historia lubi się powtarzać. Bo mama Michała Englerta, Marta Lipińska (75 l.), też w swoim życiu przeżyła wielkie miłosne zawirowanie. Ona również odnalazła szczęście dopiero w drugim małżeństwie i dobrze wie, że wybory życiowe bywają niekiedy bardzo trudne. Jako młoda dziewczyna przeżyła wielką...

 • Najlepszą przyjaciółkę ma się tylko jedną

  Czy przyjaciółka pomoże Rosie dostrzec, że między nią a Samem rodzi się niezwykłe uczucie? Od 5 grudnia romans "Love, Rosie" w kinach w całej Polsce.

 • "Singielka": Miłosne manewry

  Ekipy „Drugiej szansy” i „Singielki” nie planują w najbliższym czasie urlopów, bo już szykują kolejne odcinki, które zobaczymy tuż po wakacjach.

 • Rafał Królikowski niczym przedwojenny aktor

  Małgorzata Socha i Rafał Królikowski mają gorący romans. Tyle, że na scenie Teatru 6. Piętro w nowym spektaklu "Polityka", którego akcja osadzona jest w międzywojennej Polsce.

Zdjęcia na temat: miłosne perypetie
Wideo na temat: miłosne perypetie
 • "Meandry uczuć": Zwiastun

  Intrygi, zbrodnia, zemsta i skomplikowane miłosne perypetie we współczesnym serialu obyczajowym produkcji tureckiej „Meandry uczuć”. Od poniedziałku do piątku o godzinie 17.10 w TVP2 już od 5 grudnia.

 • Czołówka serialu "Jan Serce"

  Miłosne perypetie kanalarza z Woli

 • "Pierwsza miłość": Aktorzy opowiadają o nowym sezonie!

  Akcja „Pierwszej miłości” rozgrywa się w malowniczym Wrocławiu, a głównym wątkiem przez lata były miłosne perypetie Marysi i Pawła. W najnowszych odcinkach grono głównych bohaterów znacznie się powiększy. Co zobaczymy wiosną o 18.00 w „Pierwszej miłości”? Zapytaliśmy samych aktorów!

Dyskusje na temat: miłosne perypetie