• Informacje na temat:

  miłosz i bożenka

Artykuły na temat: miłosz i bożenka
 • "Klan": Miłosz zostawi Bożenkę?

  Miłosz (Konrad Darocha) poinformuje Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska), że dostał propozycję pracy przy produkcji nowego serialu policyjnego... - Zdjęcia będą kręcone we Wrocławiu - powie żonie i doda, że zamierza przenieść się na pewien czas na Dolny Śląsk!

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • "Klan": Kryzys w małżeństwie Bożenki i Miłosza!

  Szefowie ośrodka rehabilitacyjnego, w którym pracuje Bożenka (Agnieszka Kaczorowska), zaproponują Kazuniowej przejście na cały etat. Kamila (Martyna Kowalik) poradzi przyjaciółce, by przyjęła ofertę wbrew temu, co na ten temat sądzi Miłosz (Konrad Darocha)...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • "Klan": Kazuniowie zamieszkają z Bożenką i Miłoszem?

  Miłosz (Konrad Darocha) będzie przerażony, gdy dowie się, że jego rodzice chcą sprzedać swe gospodarstwo w Woli Tureckiej i na stałe przenieść się do Warszawy, by być blisko niego, Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) i ich malutkiej córeczki!

 • Chciała się zabić, bo ja zdradził?

  Postanowiła trzymać dziewictwo do ślubu. Miłosz nie był tym zachwycony... W najbliższym odcinku Bożenka nakryje go w intymnej sytuacji z Martą. Jak zareaguje na zdradę?

 • “Klan": Bożenka i Miłosz w oczekiwaniu na pierwszego potomka!

  Miłosz (Konrad Darocha) postanowi osobiście uczestniczyć w porodzie i sfilmować moment narodzin swej córeczki, ale Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) kategorycznie się na to nie zgodzi...

 • Co jesienią czeka Lubiczów?

  Powrót Beaty, groźna choroba Krystyny, zaręczyny Bożenki i Miłosza, zerwanie Grażynki i Arkadiusza oraz zawirowania w życiu uczuciowym Oli - oto pięć najważniejszych wydarzeń, których świadkami tej jesieni będą fani "Klanu".

 • "Klan": Miłosz chce zagłaskać ciężarną Bożenkę na śmierć?

  ...- Musisz mieć spokój, musisz odpoczywać, musisz na siebie uważać – to tylko kilka z mnóstwa rad, jakimi Miłosz (Konrad Darocha) codziennie raczyć będzie Bożenkę (Agnieszka Kaczorowska). Przyszła mama przestraszy się, że mąż w końcu zagłaszcze ją na śmierć!

 • "Klan": Bożenka bierze ślub

  Dla Lubiczówny to bardzo gorący czas. Trzeba załatwić formalności, wybrać suknię ślubną i zrobić elegancką fryzurę.

Zdjęcia na temat: miłosz i bożenka
Wideo na temat: miłosz i bożenka
 • "Klan": Bożenka i Miłosz

  Gdy Miłosz udowodnił, że nie jest ojcem dziecka Andżeliki, Bożenka postanowiła mu wybaczyć. Radość z pogodzenia była tak wielka, że narzeczeni złamali swoje przedmałżeńskie postanowienia i spędzili ze sobą noc! - Myślę, że jeżeli Bóg jest, to nie może karać za miłość- podsumował młody Kazuń.

Dyskusje na temat: miłosz i bożenka
 • Re: "Klan": Miłosz zostawi Bożenkę?

  Bożenka to egoistka. myśli tylko o sobie. Nie stać jej na najmniejsze nawet poświęcenie dla Miłosza. Powinien ją rzucić, bo pół światu tego kwiatu.

 • Re: "Klan": Miłosz zostawi Bożenkę?

  Bożenka to patentowany leń i letkiewicz.

 • Re: "Klan": Bożenka ma romans z czeskim reżyserem?!

  Ten filmowy mąż Bożenki też roztył się.

 • Re: „Klan”: Serial z udziałem Bożenki to klapa?

  Przecież tam w telewizorze leci "Klan"! Bożenka zagrała Bożenkę w "Klanie", a Miłosz i Kamila z "Klanu" ocenili własny serial na "pokręcony" xD Nic nie zrozumiałam i nie polecam :D

 • Re: "Klan": Bożenka w ciąży!

  Zmówię całą koronkę za szczęśliwe poczęcie dzieciątka.Bożenka i Miłosz to moja ulubiona para. A tej wstrętnej sekutnicy Marcie to z zazdrości wszystkie włosy wypadną.Szkoda mi tylko doktora Lubicza iPawełka.

 • Re: "Klan": Bożenka w ciąży!

  tylko jest jeszcze mały problem - rzuci Bożenka od niechcenia, taaak...? - przeciągle zapyta Miłosz - co masz na myśli Bożenko?Wiesz,ja nie wiem kto jest ojcem...powie rozczarowana Bożenka.Jak to? To nie ja jestem ojcem naszego dziecka?Twojego,twojego dziecka !!! Wzgardliwie krzyknie Bożenka...ty?ty?ty masz być ojcem twojego dziecka?!!! Ha!!Haa!!Haa!!! Przecież ty nawet....tańczyć nie umiesz

 • Re: “Klan": Bożenka i Miłosz w oczekiwaniu na pierwszego potomka!

  Odc3210 Bożenka rodzi trzecie dziecko Maciuś płaci jej alimenty za dwa wcześniejsze dzieci,babcia Hania jest przy porodzie i walczy na mortal kombat na pleju jedynce,Bożenka krzyczy,choć touuu babciu!a ta do niej stul jape, dyć to fynał, dżojstyk paruje, Bożenka wstaje z nawpul urodzencem, i żelazną szafko babci z tyłu,szczal,,,nje hcem cie znać sztaruho...

 • Re: "Klan": Bożenka w ciąży!

  MIŁOSZ! TO MOJE!! NIE WPIER. SIĘ MIĘDZY WÓDKĘ A ZAGRYZKE, JA BYŁEM PIERWSZY!

 • Re: "Klan": Bożenka w ciąży!

  to nie moje dziecko...

 • Re: "Klan": Bożenka i Miłosz będą mieli dziecko?

  Bozenka w ciazy... filmowcy mogliby bardziej propagowac podchodzenie z glową do tematu rodziny. Slub na studiach jest glupota samą w sobie ale jeszcze jakoś ujdzie jeśli dwoje ludzi się kocha a religia im zabrania seksu przed slubem...ale ciąża???? Ani Bozenka nie ma dobrej pracy, ani wyksztalcenia.... Zakladajac ze (o zgrozo) wiele młodych Polek wzoruje się na Bozence to filmowcy mogliby wprowadzić w jej zycie maly glos rozsadku.