• Informacje na temat:

  milowicz z zoną

Artykuły na temat: milowicz z zoną
 • Milowicz o kobietach i rodzinie

  ...i nieelegancko mówiąc - dieta mż to najlepszy wynalazek na świecie!". "Chcę wyglądać i czuć się dziesięć lat młodziej. A to naprawdę działa". Przypomnijmy: Michał Milowicz ma obecnie problemy...

 • "Magda M.": Ślub Brodzik i Małaszyńskiego miał wielomilionową widownię

  Rok 2003. W Polsacie właśnie kończy się emisja hitowego amerykańskiego serialu o przebojowej adwokat "Ally McBeal" z Calistą Flockhart w roli głównej. W tym samym czasie największą gwiazdą konkurencyjnej stacji TVN jest Joanna Brodzik, która wraz z Pawłem Wilczakiem wciela się w główne role w komediowym sitcomie "Kasia i Tomek".

 • Agata P. kontra Magda M.

  Dwie piękne i nowoczesne kobiety w świecie kodeksów i paragrafów. Obie z ogromnym potencjałem. Agata Przybysz ("Prawo Agaty") – musi zmierzyć się z kultową Magdą Miłowicz ("Magda M.") i rozkochać w sobie widzów.

 • Gwiazdy na premierze filmu "Kac Wawa"

  27 lutego w Warszawie odbyła się uroczysta premiera komedii "Kac Wawa". Do kina przybyli twórcy filmu, m.in. Borys Szyc, Michał Milowicz i Mariusz Pujszo.

 • Wybierz najbardziej prawego prawnika!

  Trwa nasz Wielki Serialowy Plebiscyt! Cały czas możecie głosować na swoje ulubione postaci. Oto kolejny odcinek: Prawi prawnicy.

 • Koniec przebieranek na lodzie

  Kolejni przegrani i kolejni kontuzjowani. Beata Ścibakówna wystąpiła z plastrami na żebrach, Michał Milowicz walczył z bólem. Widzowie postanowili dać jeszcze jedną szansę Agnieszce Włodarczyk. Z programem "Gwiazdy tańczą na lodzie" pożegnał się Paweł Konnak.

 • Nigdy nie poszli do łóżka! Przyjaźń z facetem? W serialach to możliwe!

  Sebastian i Magda z "Magdy M.", Samantha Carter i Daniel Jackson z "Gwiezdnych Wrót", Mal i Zoe z "Firefly". To tylko parę przykładów świetnie napisanej przyjaźni damsko-męskiej w serialach. Zobaczcie, jacy bohaterowie (i jakie produkcje) znalazły się na naszej liście. Jakie są Wasze typy?

 • "Plotka" i "Rób swoje..." w polskich kinach

  W piątek, 12 kwietnia, na ekrany polskich kin trafi aż siedem nowości. Wśród nich znalazły się dwa tytuły, których patronem medialnym jest INTERIA.PL - francuska komedia "Plotka" Francisa Vebera oraz "Rób swoje, ryzyko jest twoje" , najnowsza produkcja z udziałem Olafa Lubaszanko, Michała Milowicza i Anny Przybylskiej.

 • Tyniec wstąpił do klubu... mężusiów

  ...", Robert Wabich, czyli Robert z "Komisarza Aleksa", oraz Cezary Morawski i Michał Milowicz, czyli Bogumił i Czarek Bąk z "Barw szczęścia". Pierwszymi widzami "Klubu mężusiów" byli w środowe popołudnie...

 • Co tydzień miliony widzów zastanawiają się, jak potoczą się losy pięknej prawniczki Magdy Miłowicz. Czy Piotr wróci, a może serce Magdy zapłonie dla kogoś innego? A jak ułoży się życie Agatki, Marioli i Kasi? Dziś już możemy zdradzić, że wszyscy bohaterowie popularnego serial u "Magda M" spotkają się w... kościele pod wezwaniem Świętego Aleksandra, na Placu Trzech Krzyży.

Wideo na temat: milowicz z zoną
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…