• Informacje na temat:

  mimi

Artykuły na temat: mimi
 • Tom Cruise jest gejem!?

  Amerykański magazyn plotkarski "National Enquirer" twierdzi, że Tom Cruise (52 l.) woli mężczyzn, a jego małżeństwa z Mimi Rogers (58 l.), Nicole Kidman (47 l.) i Katie Holmes (35 l.) były tylko przykrywką!

 • Mroźna Mimi Leder

  Mimi Leder ( "Dzień zagłady" , "Podaj dalej" ) otrzymała propozycję reżyserii niesamowitego dreszczowca "The Cold". Prawa do scenariusza, który napisał John Cox, wykupiła wytwórnia Warner Bros. Film ma opowiadać o młodej kobiecie uwięzionej zimą w samotnej chacie w górach Sierra Nevada.

 • Jerycho

  W Jerycho kończą się zapasy paliwa oraz jedzenia. Nadchodząca zima niepokoi mieszkańców. Jake, Stanley i Mimi wyruszają na polowanie. Niestety ulegają...

 • Terapia Mimi Rogers

  Mimi Rogers ( "Drzwi w podłodze" ) i Rachel Miner ("Buly"), podpisały kontrakty na udział w niezależnym horrorze "Penny Dreadful", który powstaje w firmie Ithaka Entertainment. Autorami scenariusza opowieści są Diane Doniol Valcroze i Arthur Flam ("Kill by Inches").

 • "Mamuśka": Anna Faris i Allison Janney powrócą w 6. serii

  Pressly, Mimi Kennedy, Beth Hall, William Fichtner. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz fan page "Zjednoczone Stany Seriali", czytaj najświeższe newsy zza oceanu oglądaj trailery...

 • Mimi Leder o złodziejce

  Mimi Leder ( "Dzień zagłady" , "Podaj dalej" ) nakręci dreszczowiec "Void Moon". Oparty na powieści Michaela Connelly film opowie o byłej włamywaczce, która zostaje zachęcona do wykonania jeszcze jednego złodziejskiego zlecenia. Niestety, niedoszła ofiara włamania okazuje się być osobą, z którą z żadnym wypadku nie należało zadzierać.

 • "Mamuśka": Chris Pratt wystąpi u boku Anny Faris

  Pratt wystąpi gościnnie w jednym z odcinków serialu u boku swojej żony, Anny Faris, która wciela się w Christy - jedną z głównych bohaterek produkcji. Według zapowiedzi aktor wcieli się w seksownego instruktora jazdy konnej. Christy zwróci na niego uwagę i postanowi się z nim umówić. Jest tylko jeden problem - mężczyzna, jest siostrzeńcem Marjorie (Mimi Kennedy), a to oznacza, że szykują się...

 • Mimi Leder zamiast Johna McTiernana

  Informowaliśmy już o pracach nad obrazem "Smoke And Mirrors", w którym główne role zagrają Catherine Zeta-Jones i Michael Douglas. Ostatnio pojawiła się wiadomość, iż z reżyserowania obrazu wycofał się John McTiernan. Teraz producenci filmu poinformowali, iż na fotelu reżysera zastąpi go Mimi Leder.

 • "Zagubieni w kosmosie": "Niebezpieczeństwo, Willu Robinsonie" - materiał zza kulis

  .... W 1998 roku nakręcono pełnometrażowy film z Williamem Hurtem, Mimi Rogers, Heather Graham, Mattem Le'Blanc'iem oraz Garym Oldmanem w rolach głównych. Jesteś fanem amerykańskich seriali? Zalajkuj nasz...

 • M. Carey: Wyzwolona Mimi

  Amerykańska wokalistka Mariah Carey ujawniła swój pseudonim, dotychczas znany tylko osobom z kręgu jej najbliższych. Nowa płyta piosenkarki nosi tytuł "Emancipation of Mimi". Oznacza to, iż na Carey będzie teraz można mówić właśnie Mimi.

Zdjęcia na temat: mimi
Dyskusje na temat: mimi