• Informacje na temat:

  mimi rogers i tom cruise

Artykuły na temat: mimi rogers i tom cruise
 • Tom Cruise jest gejem!?

  Amerykański magazyn plotkarski "National Enquirer" twierdzi, że Tom Cruise (52 l.) woli mężczyzn, a jego małżeństwa z Mimi Rogers (58 l.), Nicole Kidman (47 l.) i Katie Holmes (35 l.) były tylko przykrywką!

 • Tom Cruise: Szukam żony!

  42-letni Tom Cruise ( "Raport mniejszości" , "Ostatni samuraj" ) ma zamiar ponownie się ożenić. Gwiazdor wie już nawet, jakie cechy powinna posiadać małżonka numer 3. Cruise jest samotny od stycznia, kiedy zakończył romans z Penelope Cruz ( "Vanilla Sky" ).

 • Tom Cruise: Scjentolodzy chcą go wyswatać!

  Tom Cruise (51 l.) od rozstania z Katie Holmes (35 l.) jest samotny. Być może niedługo się to zmieni, bo przyjaciele z sekty mają już dla niego idealną kandydatkę na żonę!

 • Tom Cruise zaręczył się!

  Tom Cruise (43 l., "Zakładnik" ) poślubi swą nową miłość - Katie Holmes (27 l., "Wizyta u April" ). Gwiazdor poprosił o rękę młodszą koleżankę po fachu w piątek, 17 czerwca, w niezwykle romantycznych okolicznościach - w Paryżu, na szczycie wieży Eiffla. Para spotyka się od kwietnia.

 • Cher uwiodła Toma Cruise'a!

  Cher (62 l.) i Tom Cruise (44 l.) ponad 20 lat temu przeżyli krótki romans. Jak widać nie tylko początkujące aktoreczki próbują zrobić karierę przez łóżko.

 • Tom Cruise i Katie Holmes rozwiedli się

  Tom Cruise i Katie Holmes oficjalnie nie są już małżeństwem. Para, która w lipcu ogłosiła decyzję o rozstaniu, sfinalizowała rozstanie.

 • Ile gwiazdy zarabiają na rozstaniach? Najgłośniejsze rozwody

  ...około 450 milionów dolarów. To prawie 1,5 miliarda złotych! Bez wątpienia był to jeden z najdroższych rozwodów na świecie! Tom Cruise i Nicole Kidman O Tomie Cruisie można by wiele opowiadać. Jego związki rozpadały się jeden za drugim. Co jest tego przyczyną? Pierwszą żoną aktora była Mimi Rogers, która wprowadziła go w scjentologię. Chociaż związek nie przetrwał długo, to aktor pozostał wierny...

 • Tom Cruise kończy 50 lat!

  Amerykański aktor Tom Cruise, gwiazda filmów "Jerry Maguire", "Top Gun", "Urodzony 4 lipca", kończy we wtorek, 3 lipca, 50 lat. Współpracował m.in. ze Stanleyem Kubrickiem, Stevenem Spielbergiem, Oliverem Stonem i Brianem De Palmą. Zdobył trzy nominacje do Oscara. Kilka dni temu jego żona Katie Holmes wniosła pozew o rozwód i wyłączną opiekę nad ich 6-letnią córką Suri. To nie najlepszy prezent

 • Tom Cruise i Katie Holmes rozwodzą się!

  Po pięciu latach małżeństwa aktorzy Katie Holmes i Tom Cruise postanowili się rozstać. "To ich osobista sprawa" - powiedział prawnik Holmes. Dodał, że jego klientce najbardziej leży na sercu dobro jej córki Suri.

 • T. Cruise: Wkrótce ślub?

  W jednym z niedawno udzielonych wywiadów Tom Cruise (43 l., "Zakładnik" ) wyjawił, że jest gotowy ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Gwiazdor kilkanaście dni temu ujawnił, że nową panią jego serca jest 27-letnia Katie Holmes ( "Wizyta u April" ). "Chciałbym ponownie zawrzeć związek małżeński" - mówi Tom Cruise.

Wideo na temat: mimi rogers i tom cruise
 • Tom

  Tom

  Film jest adaptacją sztuki autorstwa Michela Marca Boucharda o tym samym tytule. Opowiada on historię Toma, który po śmierci swojego partnera popada w depresję. Pewnego dnia poznaje jego rodziców, odkrywając, że nie byli oni świadomi zarówno ich relacji, a przede wszystkim orientacji seksualnej swego syna.

 • Wybuchowa para

  "Wybuchowa para" to komedia akcji, w której Tom Cruise wciela się w tajnego agenta, a Cameron Diaz w kobietę wciągniętą w rozgrywki tajnych służb. Główni bohaterowie odbędą wspólnie misję, podczas której będą mieć do czynienia z intrygami, ucieczkami, fałszywą tożsamością i romansem. W wirze szalonych wydarzeń zorientują się, że mogą liczyć tylko na siebie. 20 Century Fox i Regency Entertainment prezentują film "Wybuchowa para" w reżyserii Jamesa Mangolda. Prócz Toma Cruise'a i Cameron Diaz...

 • Na skraju jutra

  Akcja filmu rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w której rasa obcych, zwanych Mimikami (Mimics), przypuściła na Ziemię bezlitosny atak i rozpanoszyła niczym pszczeli rój, obracając w ruinę całe miasta i zostawiając za sobą miliony ludzkich ofiar. Żadna armia na świecie nie może dorównać szybkością, okrucieństwem czy pozorną zdolnością przewidywania przyszłości uzbrojonym po zęby wojownikom z kosmosu, jak również ich dowódcom, którzy wydają rozkazy telepatycznie. Jednak nadszedł czas,...