• Informacje na temat:

  mimo niskiego

Artykuły na temat: mimo niskiego
 • Krzysztof Cugowski do niedawna płakał nad niską emeryturą! Teraz wszystko się zmieniło!

  Gdyby mógł, Krzysztof Cugowski (68 l.) chętnie cofnąłby czas i odzyskał choćby jeden rok młodości. Mimo że wciąż koncertuje, dawno już zapomniał, czym jest życie rockandrollowca. W dodatku bardziej interesuje się teraz swoją emeryturą niż hulaszczym życiem.

 • "Celebrity Splash!": Adam Kraśko nie trenuje

  Dlaczego Adam Kraśko opuszcza treningi przed półfinałem "Celebrity Splash!" Czyżby nie zależało mu na zwycięstwie w programie?

 • ...kraju, darmowa komunikacja, nisko oprocentowana pożyczka, zwrot kosztów przejazdu prywatnym samochodem czy 7,6 tys. na noclegi w polskich hotelach. Mimo to Zbonikowski nie chce płacić na dwie...

 • "Celebrity Splash": Ekstremalne skoki półfinalistów

  W sobotę o godz. 20 w Polsacie wszystkich widzów spragnionych mocnych wrażeń w "Celebrity Splash!" czeka emocjonujący półfinał.

 • Ewelina Lisowska ma nowy tatuaż! Zamknęła nim pewien rozdział?

  Celebrytka znana z reklamy sieci sklepów ze sprzętem AGD ostatnio mało udziela się w mediach. Po głośnym rozstaniu z partnerem usunęła się w cień, uciekając do Stanów i lecząc tam rany po wielkim zawodzie miłosnym. Afera z byłym partnerem podobno sporo ją kosztowała - według tabloidów Lisowska dostaje teraz zdecydowanie mniej propozycji zagrania koncertów czy też występów w reklamach. Mimo...

 • Recenzja Banks "Goddess": Ułożone puzzle

  Trochę za mało na debiut roku, ale wystarczająco, by przyjemnie spędzić czas.

 • Górnicy z kopalni w Colorado Springs otrzymają bardzo niskie zarobki, które nie wystarczają im na utrzymanie swoich rodzin. Aby poprawić swoją sytuację finansową, ogłaszają strajk. Mimo protestów Matthew decyduje się podjąć tam pracę. Kiedy chłopak zostaje uwięziony pod ziemią, Sully spieszy mu na ratunek. Tymczasem Loren odmawia strajkującym sprzedaży towarów na kredyt. Brian i inni sympatycy...

 • Jennifer Aniston: Wykorzysta okazję?

  "Co z tym ślubem?", "kiedy dziecko?", "czy myślisz o byłym mężu?" - Jennifer Aniston ma dość odpowiadania na te same pytania. Jej nowy film święci triumfy, a ona sama ma szansę zacząć wszystko od nowa.

 • ​"Niewolnica Isaura": Co się stało z aktorką z serialu?

  W tym roku "Zniewolona" podbiła serca polskich widzów. Co wieczór przyciągała przed telewizory miliony widzów. Jednak nawet ukraińskich hit, mimo wielu podobieństw, nie mógł dorównać przebojowi sprzed lat. "Niewolnice Izaurę" śledziło pond 20 milionów Polaków.

 • Tede "Lecę jak Magik": Nowy numer rapera wzbudza sporo kontrowersji

  Jacek Graniecki, czyli Tede, czasami lubi wywołać trochę szumu wokół własnej osoby. Tym razem udało mu się to za sprawą odrzutu z płyty "Elliminati" pt. "Lecę jak Magik". Utwór niemal natychmiast stał się tematem numer jeden w środowisku hiphopowym.

Wideo na temat: mimo niskiego
 • Narzeczony mimo woli

  Pewna szefowa zmusza swojego młodego asystenta do poślubienia jej i w ten sposób zapewnia sobie wizę oraz prawo do stałego pobytu w Stanach Zjednoczonych. Komedia romantyczna wyreżyserowana przez współtwórczynię "Step Up" i "40sto letniego prawiczka".

 • Co robimy w ukryciu

  Współlokatorzy: Viago, Deacon oraz Vladislav usiłują normalnie egzystować i przezwyciężać trudy życia codziennego, mimo iż są nieśmiertelnymi parusetletnimi wampirami, które żywią się ludzką krwią.

 • Stoker

  Po tym jak ojciec Indii (Mia Wasikowska) ginie w wypadku samochodowym, jej wujek Charlie (Matthew Goode), o którego istnieniu nie wiedziała, przyjeżdża zamieszkać z nią i jej emocjonalnie niestabilną matką (Nicole Kidman). Niedługo po jego pojawieniu się, India zaczyna podejrzewać, że ten tajemniczy, czarujący mężczyzna ma ukryte motywy. Mimo tego spostrzeżenia, coś ją do niego przyciąga.

Dyskusje na temat: mimo niskiego
 • Re: Miał kompleks niskiego wzrostu

  A taki Al Pacino ma 167cm wzrostu, a mimo to nikt inny tak jak on nie zagrałby takich twardzieli jak kubański gangster Tony Montana w "Scarface", czy włoski mafioso Michael Corleone w "Ojcu Chrzestnym".. Nie ma co hodować tego kompleksu. Od dawna wiadomo, że niscy faceci są gorętszymi kochankami i mają większe penisy niż wysocy flegmatycy, a to dlatego, że ci niscy faceci mają w sobie geny

 • Re: Afera łapówkarska. Felicity Huffman trafi za kratki?

  To oni nie mają czegoś takiego jak KONSTYTUCJA? Czegoś, co gwarantowałoby prawa nabyte. U nas, mimo niskiego poziomu demokracji taki system funkcjonuje i nikt nie myśli gwiazd wsadzać do pierdla. Ostatnio narzekają, ci emerytowani, że niska emerytura, ale to jest jedyne co trzeba zmienić. Niech Ameryka w końcu się uczy od nas.

 • Re: ​To już koniec "Świata według Kiepskich"?!

  , ja Cię nie obrażam mimo mojego niskiego IQ -jak to napisałeś.