• Informacje na temat:

  ming na aktorka

Artykuły na temat: ming na aktorka
 • "Agenci T.A.R.C.Z.Y.": Skye zmienia fryzurę (plus parę innych przecieków na temat 3. sezonu)

  Chloe Bennet ścina włosy! Aktorka napisała na Twitterze, iż przygotowuje się do transformacji swojej bohaterki, a to oznacza zmianę fryzury. Żegnaj Skye, witaj Daisy Johnson! Dla innej bohaterki(...) May. Jak mówi Ming-Na Wen: "May będzie miała problemy z połączeniem życia zawodowego i prywatnego. Może się zastanawiać, czy warto zaangażować się w związek z Andrew i czy jest nadal gotowa, aby...

 • Wybrańcy, zabójcy i władcy ludzkości

  Thrillery ("System", "Klub dla wybrańców", "Zabójcy bażantów") i dokumenty ("Wędrówka na Zachód", "Optymistki", "Karski i władcy ludzkości") dominują wśród filmów, które wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 24 kwietnia.

 • Wielkie nazwiska w konkursie Cannes

  Quentin Tarantino, Pedro Almodovar, Lars von Trier, Ang Lee, Ken Loach, Michael Haneke - najnowsze filmy tych reżyserów powalczą w tym roku o canneńską Złota Palmę.

 • W niedzielę wieczorem, 20 maja, podczas uroczystej ceremonii zakończenia 54. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes poznaliśmy laureatów jednego z najważniejszych festiwali filmowych na świecie. Złotą Palmę zdobył włoski reżyser Nanni Moretti za film "Pokój syna". Aż trzema wyróżnieniami główne jury uhonorowało kontrowersyjny obraz "Pianistka" Michaela Haneke'a. Film zdobył Grand Prix oraz nagrody za najlepszą rolę męską (Benoit Magimel) i kobiecą (Isabelle Huppert).

 • Popcorn dla "Supersamca?"

  "Supersamiec" i "Juno" zdominowały tegoroczne nominacje do nagród filmowych MTV. 17-ta ceremonia wręczenia MTV Movie Awards 2008 odbędzie się 1 czerwca w Kalifornii.

 • Festiwal Nowe Horyzonty: Program

  Drugi Festiwal Filmowy Nowe Horyzonty, którego organizatorem jest firma Gutek Film, rozpocznie się 18 lipca w Cieszynie. Imprezę zainauguruje najnowszy obraz Pedro Almodovara, "Porozmawiaj z nią" . Jak już informowaliśmy , impreza będzie kontynuacją festiwalu, który odbył się w lipcu ubiegłego roku w Sanoku.

 • Wenecja 2013: Zwykły żart czy historyczna konieczność?

  70. MFF w Wenecji po raz pierwszy w historii wygrał film dokumentalny. Wiele festiwali nie ma śmiałości, by zmuszać jedno jury do ważenia jakość dokumentów i fabuł. Nie widzą poziomu, na którym można byłoby dokonywać porównań między tak odmiennymi formami filmowymi.

 • Na co do kina? Oscarowy tercet

  Aż trzy gwiazdy wchodzącego dziś na ekrany kin filmu "W chmurach" - George Clooney, Vara Farmiga i Anna Kendrick - powalczą o tegorocznego Oscara. To jednak nie jedyna propozycja tego tygodnia.

 • ENH: "Niefilmy" i "antykino"

  Filmy, które od jakiegoś czasu kręci Abbas Kiarostami, coraz bardziej skonfundowana krytyka bezradnie nazywa "niefilmami". Najnowszy obraz irańskiego twórcy - "Szirin" - to kolejne radykalne w swej prostocie antykino.

 • Włoski film "Sacro GRA" wygrał festiwal w Wenecji

  Włoski film dokumentalny "Sacro GRA" w reżyserii Gianfranco Rosiego otrzymał Złotego Lwa, główną nagrodę zakończonego w sobotę międzynarodowego festiwalu filmowego w Wenecji. Włoska kinematografia czekała na zwycięstwo w Wenecji 15 lat.