• Informacje na temat:

  mini kolekcję

Artykuły na temat: mini kolekcję
 • W Mediolanie trwa najważniejsze wydarzenie modowe na świecie, podczas którego projektanci prezentują swoje najnowsze kolekcje. Fotoreporterom przed jednym z pałaców udało się sfotografować Donatellę Versace (60 l.), słynną wiceprezes domu modowego. Pomijając oszpeconą operacjami plastycznymi twarz, trzeba przyznać, że garderoba 60-latki robi wrażenie. Styl i elegancja!

 • Blood Red Throne: Mini-album i nowa płyta

  6 maja holenderska firma Hammerheart wyda mini-album "A Taste For Blood" norweskiej deathmetalowej grupy Blood Red Throne. Dokładnie tego samego dnia zespół zaszyje się w studiu DUB, by nagrać drugą płytę długogrającą, roboczo zatytułowaną "Affiliated With The Suffering". Jej premiery możemy spodziewać się jesienią.

 • Gwiazdy odsłoniły kolana i zadawały szyku na pokazie mody

  ...lata najmodniejsze będą... mini. Na odsłonięcie kolan zdecydowały się mi.in.: Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Julia Kamińska, czyli niezapomniana Ula Cieplak z "BrzydUli(...) Aleksa". Wszystkie gwiazdy - i te w mini, i te w maksi - uznały, że nowa kolekcja stworzona przez Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego jest jedną z najlepszych, jakie polscy projektanci...

 • The Beatles na nowo

  Uznawany przez wielu za zespół wszech czasów - The Beatles - wypuszcza kolekcję cyfrowo zremasterowanych nagrań całego swojego katalogu. Premiera całości 9 września.

 • Pieńkowska zachwyciła widzów

  Jeszcze pięć lat temu konsekwentnie nosiła krótkie włosy i mało kobiece stroje. Długo jej znakiem rozpoznawczym były grzeczne spódnice i bluzki w stylu lat 50. Ale ostatnio prezenterka zmieniła swój styl o 180 stopni! Na planie "DDTVN" olśniła wszystkich, prezentując się w odważnej sukience mini z najnowszej kolekcji Macieja Zienia i czerwonych szpilkach. Seksowna mała czarna odsłaniała...

 • "Papryczki" na żywo

  Amerykański kwartet Red Hot Chili Peppers powiększy swoją kolekcję płyt o pierwszy album koncertowy. Dwupłytowe wydawnictwo zatytułowane "Live In Hyde Park", w Europie pojawi się 26 lipca. Znana jest także data premiery w Australii, Nowej Zelandii i Japonii (2 sierpnia). Co ciekawe, koncertówka nie ukaże się w Stanach Zjednoczonych.

 • Apaszki jej projektu są modowym hitem sezonu!

  .... Niewykluczone, że Małgosia - zachęcona sukcesem, jaki odniosła jej debiutancka mini kolekcja - poważnie rozważy stworzenie kolejnych projektów i zajęcie się kreowaniem mody!

 • "Dzień Dobry TVN" kręci serial z Zieniem

  Poranny program "Dzień Dobry TVN" rozpoczął bliską współpracę z Maciejem Zieniem - jednym z najpopularniejszych polskich projektantów mody. Razem planują stworzyć mini-serial telewizji śniadaniowej.

 • Konserwator zabytków nie chciał koncertu Dody

  ...zostanie także mini kolekcja biżuterii kryształków Swarovskiego, sprowadzona z jednej z niemieckich pracowni jubilerskich. Takie kryształki zdobią też Dodę.

 • Fenriz wie najlepiej

  - Moje motto brzmi: Ten, który usłyszał najwięcej muzyki, wygrywa. Ludzie z największym doświadczeniem i największymi kolekcjami płyt wiedzą najlepiej - śmieje się w rozmowie z INTERIA.PL Fenriz, perkusista norweskiego Darkthrone.

Zdjęcia na temat: mini kolekcję