• Informacje na temat:

  miniaturka

Artykuły na temat: miniaturka
 • ...którym wyglądała jak miniaturka Violetty Villas, na powiekach sztuczne rzęsy i czarny tusz. Całości dopełniał mocny wyzywający make up. Jak widać, jaka mać, taka nać!

 • Sylwester Wardęga: Zacząłem budować samochód o wyglądzie psa

  Chyba nie ma dziś w Polsce nikogo, kto by o nim nie słyszał. Gwiazda internetu i niepokorny artysta Sylwester Wardęga przyjął rolę jurora w "Przygarnij mnie", by, jak mówi, odwdzięczyć się psiakom za popularność.

 • "Ranczo": Synek zaczekał

  Przyszła na świat w Sokołowie Podlaskim i nieźle zaciąga po podlasku. Kiedyś się tego wstydziła. Teraz już nie... Oglądamy ją w „Ranczu”, „Na noże” i „Barwach szczęścia”.

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • W dzieciństwie była... chłopczycą!

  Paulina Holtz, czyli Agnieszka Lubicz z "Klanu", w dzieciństwie była chłopczycą, lubiła wspinać się z kolegami na drzewa, a jej ulubionymi zabawkami były... resoraki.

 • TVN: Pół miliona kary za program Wojewódzkiego

  Niemal pół miliona zł kary ma zapłacić TVN za program z 2008 r., w którym miniaturki polskiej flagi wkładano w atrapy psich odchodów - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.

 • Wojewódzki w sądzie?

  Kuba Wojewódzki może mieć kłopoty z wymiarem sprawiedliwości, bowiem działacz Ligi Polskich Rodzin i były wiceminister edukacji Mirosław Orzechowski złożył w warszawskiej prokuratorze doniesienie, że prezenter umożliwił gościom swojego programu znieważenie polskiej flagi.

 • Ozzy Osbourne: Nie chciałem brzmieć jak John Lennon

  "Brzmieć jak John Lenon? Nie, to nigdy nie było moim celem. Zawsze jestem i będę Ozzy Osbourne'em!" - powiedział legendarny brytyjski frontman. Stwierdzenie to padło w związku z porównaniem jednej z kompozycji z jego mającej się ukazać 15 października nowej płyty "Down To Earth". Ozzy zaznaczył jednak, że porównanie miniaturki "Dreamer" z jego nowego albumu do słynnej kompozycji "Imagine" Johna Lennona bardzo mu pochlebia.

 • Pamiątki po Perepeczce idą jak woda

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko (65 l.) zbija fortunę na licytacji pamiątek po jej zmarłym dwa lata temu mężu Marku. Wyprzedaje dosłownie wszystko - od kolekcji chińskich waz po... klamry do pasków.

 • Władze miasta Sacramento, stolicy Kalifornii, pamiętają o swoich mieszkańcach, którzy zdobyli sławę. Doświadczył tego ostatnio pochodzący z tego miasta zespół Deftones. Muzyków uhonorowano pamiątkową tablicą.

Dyskusje na temat: miniaturka
 • Re: "Aż po sufit!": Kolejna klapa z Pazurą w roli głównej?

  pieszczoszek komuchów kończy się jak i SLD.To taki olbrychski miniaturka

 • Re: Seriale o dinozaurach, które warto znać

  Ah, widzę że artykuł napisany dla zareklamowania... gry? (figurkami u was się gra? Bo ktoś użył zdjęcia zabawki na banerze)? Niestety, żadne z tych seriali nie jest dla fanów prehistorii, lecz dla fanów fantasy i sci-fi (a miniaturka artykułu nie jest nawet dinozaurem). Ominięcie paradokumentu jakim był serial Wędrówki z Dinozaurami jest zastanawiające... Ah, a propos, Denver miał reboota w 2018.

 • Re: Ekscentryczna Żmuda

  oj, redaktorzyny... na zdjęciu jest piesek rasy OWCZAREK SZETLANDZKI, mylnie określany jako "miniaturka owczarka szkockiego" czyli collie. Owczarek szetlandzki to pies pasterski, mieszaniec szpica i collie, dwukrotnie mniejszy od collie, za to w czołówce najinteligentniejszych psich ras...

 • Re: Ekscentryczna Żmuda

  oj, redaktorzyny... na zdjęciu jest piesek rasy OWCZAREK SZETLANDZKI, mylnie określany jako "miniaturka owczarka szkockiego" czyli collie. Owczarek szetlandzki to pies pasterski, mieszaniec szpica i collie, dwukrotnie mniejszy od collie, za to w czołówce najinteligentniejszych psich ras... i tak nie jest źle. Na plejadzie napisali, że to pudel.

 • Re: Ekscentryczna Żmuda

  i tak nie jest źle. Na plejadzie napisali, że to pudel. oj, redaktorzyny... na zdjęciu jest piesek rasy OWCZAREK SZETLANDZKI, mylnie określany jako "miniaturka owczarka szkockiego" czyli collie. Owczarek szetlandzki to pies pasterski, mieszaniec szpica i collie, dwukrotnie mniejszy od collie, za to w czołówce najinteligentniejszych psich ras... Potwierdzam powyższe informacje, sam mam dwa psy

 • Re: Ławeczka z "Rancza" to...

  Świetny serial, doskonały! Ławeczka to miniaturka naszego kraju, a jej lokatorzy to my, nasze poglądy, rozterki, ale też słabości. Poruszane w serialu problemy jak choćby sposób kształcenia w polskich szkołach może być ściągą dla polityków, a senator to wybitny wzór dzisiejszego polityka, takiego Dyzmy. Doskonały Czerepak, która gmina nie ma takiej kanalii? Lodzia, jej miny to Oscar murowany

 • Re: Ławeczka z "Rancza" to...

  Świetny serial, doskonały! Ławeczka to miniaturka naszego kraju, a jej lokatorzy to my, nasze poglądy, rozterki, ale też słabości. Poruszane w serialu problemy jak choćby sposób kształcenia w polskich szkołach może być ściągą dla polityków, a senator to wybitny wzór dzisiejszego polityka, takiego Dyzmy. Doskonały Czerepak, która gmina nie ma takiej kanalii? Lodzia, jej miny to Oscar murowany

 • Re: "Klan" wciąż numerem 1!

  zmierziło: wątek z pieskiem marki, ups, rasy york. Pies jest wyjątkowo mało pojętny, a scena w której tenże skacze na łóżko wygląda tak: miniaturka (york) wskakuje na łóżko z wysokości około 1.5