• Informacje na temat:

  minie gwiazdy

Artykuły na temat: minie gwiazdy
 • Filip Łobodziński: Rozpacz nigdy nie minie

  Okrutna choroba zabrała mu ukochaną córkę. Od tamtej pory próbuje zrozumieć, dlaczego Bóg zsyła cierpienie, które do niczego nie prowadzi...

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • "Na Wspólnej": Młode gwiazdy serialu TVN biorą ślub!

  ...teatralnej była wtedy świeżo upieczoną... singielką. Właśnie zakończyła swój poprzedni związek i była przekonana, że minie przynajmniej kilka lat, zanim znów się zakocha. Tymczasem zaledwie po...

 • Borixon: Miałem propozycję z "Tańca z Gwiazdami"

  Raper Borixon pochwalił się na Facebooku, że kontaktowali się z nim organizatorzy "Tańca z Gwiazdami" i pytali o szanse na występ w następnej edycji programu. Borixon odrzucił propozycję.

 • Edyta Górniak zrobiła to ciężarnej Krupie! Ta mina mówi wszystko...

  Jeszcze niedawno przyjaźń Edyty Górniak (46 l.) i Joanny Krupy (40 l.) przeżywała kryzys. Odległość i napięte grafiki uniemożliwiły im spotkania. Jednak wygląda na to, że mimo wszystko gwiazdom udało się odnowić relację. W sieci pojawiła się wymowna fotka!

 • Maryla Rodowicz nie wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"

  Maryla Rodowicz odmówiła wzięcia udziału w programie Polsatu. Wszystko miało rozbić się o kwotę w kontrakcie artystki.

 • Piękne córki znanych gwiazd

  Znani rodzice, uroda i pieniądze niejednej gwieździe utorowały drogę do kariery. Niektóre gwiazdorskie pociechy starają się pracować na własne konto. Na każdym kroku starają się odeprzeć zarzuty, że sukces zawdzięczają wyłącznie sławnym rodzicom. Inni wręcz przeciwnie - wyciskają ze znanego nazwiska ile tylko się da.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Najdziwniejsze imiona polskich gwiazd

  Przedstawiamy aktorki, które zwracają uwagę nie tylko swoją grą, ale również... oryginalnym połączeniem imienia i nazwiska.

 • Gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnej kolacji

  Kilka dni temu u Leszka Stanka pojawiły się gwiazdy "Przygarnij mnie" na wspólnym oglądaniu programu. Na Facebooku adoptowanego przez siebie psa Vadera, Leszek umieścił zdjęcia z kolacji. Pojawiali się m.in. Marzena Rogalska oraz Agnieszka Włodarczyk z Mikołajem Krawczykiem.

Zdjęcia na temat: minie gwiazdy
Wideo na temat: minie gwiazdy
 • "Chyłka - Zaginięcie": Gwiazdy na premierze

  Na premierze serialu "Chyłka - Zaginięcie" pojawili się m.in. Magdalena Cielecka, Jacek Koman, Mirosław Baka, Filip Pławiak, Olga Bołądź. Michał Żurawski, Mirosław Haniszewski.

 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Gwiazdy bronią Lecha Wałęsy

  Jarosław Kaczyński okrzyknięty został ostatnio "człowiekiem wolności", Lech Wałęsa z kolei "współpracownikiem SB". Zdaniem m.in. Alicji Resich-Modlińskiej badania IPN w sprawie współpracy przywódcy Solidarności z SB są niepotrzebne i niedobre dla Polski. Mariola Bojarska-Ferenc określa je mianem niszczenia człowieka, który dał Polakom wolność, a Katarzyna Kolenda-Zaleska podkreśla, że były prezydent na zawsze pozostanie polskim bohaterem.

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

Dyskusje na temat: minie gwiazdy
 • Re: Gwiazdy chwalą się ciałem. Pokazały za dużo?

  Ciekawe czym zaimponuja te pseudo gwiazdy jesli minie moda na obnazanie sie i gotowanie? Czy wykreuja nowe normy intelektualne?

 • Re: Gwiazdy i ich fobie

  Mamo! A kotlet minie przezywa!

 • Re: Upadłe gwiazdy: Heather Locklear

  jak nie macie o czym pisać pismaki to dajcie sobie na wstrzymanie przecież ta kobieta ma swoje lata a jak na ten wiek wygląda ok.Ja też jeszcze 10 lat temu bym Pudziana załatwił a dziś nie mając jeszcze 50 jestem wrakiem człowieka bo minie choroba dopadła............................................

 • Re: Gwiazdy po latach: "Żar tropików"

  ja też siadałem na pozłacanej minie na 15 minut przed każdym kolejnym odcinkiem (na widok tego od Magnum szedł posrebrzany świecznik!) ach cóż to było za napięcie :*

 • Re: Te gwiazdy zmieniły się nie do poznania! Nie wstydzą się swojego wyglądu

  Pani Aniu, była Pani piękna i nadal jest Pani piękna. Tych co Panią krytykują zapewniam, że to tylko chwila, a młodość minie bezpowrotnie i życzę im aby ich bardzo dojrzałe życie (jeżeli je osiągną) było miłosierne i pozwoliło im wyglądać tak jak Pani obecnie, bo z doświadczenia wiem, że nie wszystkim to się udaje.

 • Re: "Polskie drogi": Wojenna zawierucha

  Seriale mojego dzieciństwa, mimo wielokrotnego oglądania jeszcze dziś dostrzegam szczegóły, których wcześniej nie widziałem...I te "towarzyszu generale" jakoś minie przeszkadza - takie mieliśmy czasy, w takich czasach spędziłem najwspanialsze lata mojego życia (dzieciństwo). I aktorzy - wtedy młodziutcy, a jak wielu z nich wyrosło na wspaniałe gwiazdy polskiego kina.

 • Re: Gwiazdy po latach: Dzieciaki z "Rodziny zastępczej"

  to czarne to ma być gwiazda ? Patrz codziennie w lustro. Najpierw krótko, później coraz dłużej, tak codziennie aż się przyzwyczaisz a ból sam minie.