• Informacje na temat:

  minnie driver plotki

Artykuły na temat: minnie driver plotki
 • Aktorka zdradza, kto jest ojcem jej dziecka

  Minnie Driver, aktorka znana m.in. z roli w filmie "Buntownik z wyboru", urodziła swojego synka, Henry'ego, we wrześniu 2008 roku. Od tamtej konsekwentnie odmawiała odpowiedzi na pytanie o ojca chłopca. Wkrótce wokół sprawy narosło wiele domysłów i plotek. Niektórzy byli nawet przekonani, że Minnie zaszła w ciążę z Colinem Firthem, u boku którego zagrała w komedii romantycznej "Miasto nadziei...

 • Mroczna przeszłość Farrella

  ...dziewczyny Colina spodziewają się dziecka. Było tak m.in. w przypadku Emmy Forrest, wyżej wspomnianej Murieann, a także Minnie Driver. Te ostatnie plotki pojawiły się, gdy aktor znał już Alicję. Minnie nigdy nie ujawniła, kto jest ojcem jej dziecka. Podobno raz zdarzyło się, że to Colin został ze złamanym sercem. Jego wielką miłością była pisarka i dziennikarka Emma Forrest. Dziewczyna zostawiła...

 • Minnie Driver: Dziewczyna z kwadratową szczęką

  Popularna aktorka, zdolna wokalistka, kochająca mama. Muzyka i aktorstwo to jej dwie wielkie pasje, jednak jej największą miłością jest synek Henry. Dziś Minnie Driver kończy 45 lat.

 • Ujawniła, kto jest ojcem dziecka

  Brytyjska aktorka Minnie Driver urodziła syna w 2008 roku i dopiero teraz ujawniła, kto jest jego ojcem. Jak sama przyznaje, była zaskoczona i rozbawiona spekulacjami, że jest nim... Colin Farrell.

 • Nicholson podrywa Moss

  Znany kobieciarz Jack Nicholson ( "Lepiej późno niż później" ) znalazł sobie kolejny obiekt westchnień. 67-letni aktor zainteresował się angielską modelką Kate Moss i zupełnie nie przeszkadza mu fakt, że jest ona młodsza od niego o... 37 lat. Jack Nicholson miłosne podchody rozpoczął od zabrania Kate Moss na wystawną kolację.