• Informacje na temat:

  minuta bólu

Artykuły na temat: minuta bólu
 • "M jak miłość": Nowy początek i… nowy romans?

  Agata zaczęła nowe życie – uwalniając się od męża i bólu z przeszłości. W Grabinie od razu wpadła w oko Maciejowi! Czy odważny strażak podbije jej serce?

 • "Żona policjanta": Dyscyplina i siniaki

  Od jutra w polskich kinach oglądać można będzie "Żonę policjanta" - niemiecki dramat wyróżniony Nagrodą Specjalną Jury podczas festiwalu w Wenecji w 2013 roku.

 • Melisa Aslı Pamuk: Ambitna królowa piękności

  Dorastała w Holandii, ale w Turcji robi prawdziwą karierę. Asu z „Wiecznej miłości” wie, jak wykorzystać swoje pięć minut.

 • "Witamy w Nowym Jorku" : Świnia

  W 2011 roku Dominique Strauss-Kahn, szef Międzynarodowego Funduszu Walutowego, został oskarżony o napaść seksualną na pokojówkę z nowojorskiego hotelu. Skandal ten zainspirował Abla Ferrarę do nakręcenia swojego ulubionego rodzaju filmu: przypowieści o grzeszniku, który samotnie wędruje przez ziemski czyściec.

 • "Barwy szczęścia": Natalia obwini się o śmierć Oliwiera!

  ...nic mnie to nie obchodzi? Nie potrafię! - wybuchnie Zwoleńska, po czym nagle złapie się za brzuch i jęknie z bólu. Magda od razu wezwie położną. Na szczęście okaże się, że przyszłej mamie nie grozi...

 • Recenzja Marduk "Frontschwein": Idzie wojna

  Ron Asheton, Lemmy Kilmister, Jeff Hanneman, Piotr Wiwczarek... Listę rockowych i metalowych muzyków zafascynowanych tematyką wojenną można by ciągnąć w nieskończoność. Na "Frontschwein" Morgan Hakansson i jego żołnierze z Marduka znów strzelają z panzerkampfwagen. Czy celnie?

 • "Na dobre i na złe": Wystarczy mała ranka

  ...jest usunięcie śledziony. Nagle Adam syczy z bólu. Okazuje się, że zranił się w dłoń i co gorsze miał bezpośredni kontakt z krwią operowanego. Po zakończeniu zabiegu lekarz przyjmuje leki...

 • "Joanna": O sprawach najistotniejszych

  Opowieść o najprostszych sprawach w życiu, które stanowią jego istotę - mówi o "Joannie", nominowanej do Oscara w kategorii krótkometrażowy dokument, reżyserka Aneta Kopacz. Bohaterowie filmu to umierająca na raka młoda kobieta oraz jej mąż i syn.

 • Konrad Gaca nie żyje. Tłumy ludzi na pogrzebie! "Odszedł kolejny dobry człowiek"

  ...i tysiące gapiów, którzy rejestrowali uroczystość telefonami komórkowymi. "Był dobrym człowiekiem. Zostawmy opinie, hipotezy. Nie można ukoić bólu, tylko Bóg to potrafi..." - powiedział ksiądz podczas...

 • "Wielkie oczy": Kto jest twórcą?

  "Wielkie oczy" to film oparty na prawdziwej historii malarki Margaret Keane, w reżyserii jednego z największych wizjonerów współczesnego kina Tima Burtona. W rolach głównych występują Amy Adams oraz Christoph Waltz.

Wideo na temat: minuta bólu
 • Granice bólu

  W Hiszpanii trwa wojna domowa, w jednym z ośrodków grupka dzieci zostaje uwięziona przez naukowców. Żadne z nich nie odczuwa bólu, lekarze chcą "wyleczyć" ich, stosując straszliwe tortury.

 • Trzy minuty. 21:37

  "Trzy Minuty. 21:37" to opowieść o rzeczach ważnych, ubrana w atrakcyjną dla widza formę - niezwykłej mieszanki dramatu, kina akcji, komedii i filmu o miłości, która niesie ze sobą optymistyczne przesłanie. 9 kwietnia 2005 roku o 21:37 w bezprecedensowym geście jedności miliony Polaków wyłączyły światła w swoich domach. Jednocześnie wyzwoliła się energia emocjonalna o niespotykanym potencjale. W tamtym momencie mógł się wydarzyć każdy ziemski cud. Trzy minuty, stanowią punkt zwrotny w życiu...

 • Last Minute

  Patryk Vega wraca w środku zimy z propozycją wprost spod egipskich piramid. Znakomity humor i seria fars zapewnią głównym bohaterom niekończące się pasmo wakacyjnych tarapatów. Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i bystrego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na...