• Informacje na temat:

  miranda priestly

Artykuły na temat: miranda priestly
 • Meryl Streep ubiera się u Prady

  Meryl Streep ( "Anioły w Ameryce" , "Kandydat" ) podpisała kontrakt na występ w filmowej adaptacji powieści "Diabeł ubiera się u Prady" autorstwa Lauren Weisberger. Obraz powstaje dla studia Fox 2000. Na fotelu reżysera opowieści zasiada telewizyjny twórca David Frankel ( "Seks w wielkim mieście" , "Kompania braci" ).

 • Hathaway asystentką Streep

  Anne Hathaway ( "Pamiętnik księżniczki" ) wystąpi u boku Meryl Streep ( "Anioły w Ameryce" ) w filmowej adaptacji powieści "Diabeł ubiera się u Prady", autorstwa Lauren Weisberger. Na fotelu reżysera zasiądzie telewizyjny twórca David Frankel ( "Seks w wielkim mieście" ).

 • Meryl Streep: Jej termin przydatności

  - Nie mogę w to uwierzyć, mój "termin przydatności" już minął, a ja wciąż gram główne role i to nawet w komediach romantycznych - żartuje Meryl Streep, którą już niebawem obejrzymy w telewizji w filmie "Diabeł ubiera się u Prady" .

 • Będzie sequel "Diabeł ubiera się u Prady"

  Lauren Weisberger, autorka książki "Diabeł ubiera się u Prady" potwierdziła, że w przyszłym roku na rynek trafi druga część bestsellera. "Revenge Wears Prada" ("Zemsta ubiera się u Prady") pojawi się dokładnie 10 lat po wydaniu części pierwszej.

 • Meryl Streep recepta na udany seks

  Już od 14 września znów oglądać będziemy na ekranach jedną z największych gwiazd Hollywood Meryl Streep. W filmie "Dwoje do poprawki" partneruje jej Tommy Lee Jones.

 • Złote Globy rozdane

  Filmy "Babel" w kategorii dramatu i "Dreamgirls" w kategorii komedii i musicalu okazały się zwycięzcami na tegorocznej uroczystości rozdania Złotych Globów, przyznawanych przez Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej.

Wideo na temat: miranda priestly
 • Ja, Frankenstein

  Adam, potwór stworzony przez doktora Frankensteina, zostaje uwikłany w odwieczną wojnę pomiędzy dwoma klanami nieśmiertelnych. Chcą odkryć sekret jego zmartwychwstania, by dzięki temu zdobyć kontrolę nad armią żywych trupów.

 • Seks w wielkim mieście 2

  Ciąg dalszy perypetii czterech przyjaciółek z Los Angeles - Carrie, Samanthy, Charlotte i Mirandy - bohaterek kultowego serial u "Seks w wielkim mieście". Zabawa, przyjaźń, moda: to i jeszcze więcej powraca w filmie "Seks w wielkim mieście 2". Co się dzieje po wypowiedzeniu sakramentalnego "tak"? Życie spełnia wszelkie oczekiwania bohaterek, ale to nie byłby Seks w wielkim mieście, gdyby nie chowało w zanadrzu kilku niespodzianek... Tym razem przybierają one postać wspaniałej, słonecznej...

 • Mroczny Rycerz powstaje

  Warner Bros. Pictures i Legendary Pictures zapowiadają powrót Batmana w epickim zwieńczeniu trylogii Christophera Nolana Mroczny Rycerz Powstaje. Minęło już osiem lat od zniknięcia Batmana, który w jednej chwili z bohatera stał się zbiegiem. Biorąc na siebie winę za śmierć prokuratora okręgowego, Harveya Denta, Mroczny Rycerz poświęcił wszystko dla tego, co on oraz komisarz Gordon uznali za wyższe dobro. Przez pewien czas kłamstwo było skuteczne, a działalność kryminalna w Gotham City została...