• Informacje na temat:

  mischa barton aktorka

Artykuły na temat: mischa barton aktorka
 • Mischa Barton rozstała się z synem miliardera!

  Mischa Barton (33 l.) została singielką i w najbliższym czasie nie zamierza się z nikim się wiązać.

 • Mischa Barton rzuci aktorstwo?

  Mischa Barton nosi się z poważnym zamiarem rzucenia aktorskiej kariery. 21-letnia aktorka chciałaby zostać w branży filmowej, ale w roli producentki.

 • Mischa Barton (30 l.) nie będzie zadowolna ze zdjęć, które zrobili jej paparazzi, gdy spacerowała ulicami Los Angeles. Aktorka miała na sobie kuse szorty, które odsłoniły drobne niedoskonałości jej ciała, co nie uszło uwadze śledzących ją fotografów.

 • Mischa Barton jednak sama

  Aktorka Mischa Barton ("Dziewczyny z St. Trinian"), po trwających miesiąc spekulacjach o jej rozstaniu z rockmanem Lukiem Pritchardem, potwierdziła te doniesienia w swoim blogu.

 • Mischa Barton porzuca telewizję

  Wygląda na to, że po zawieszeniu produkcji na najnowszego serial u z jej udziałem, amerykańska aktorka Mischa Barton obraziła się na telewizję. Gwiazda twierdzi, że zamierza skupić się teraz na "poważniejszych rolach".

 • Seks, narkotyki i Mischa Barton

  Mischa Barton zrezygnowała z roli supermodelki w remake'u znanego serial u z lat 90. "Melrose Place". Wystąpi za to w "pikantnej, pełnej narkotyków" produkcji.

 • Mischa Barton ma nową miłość

  Amerykańska aktorka Mischa Barton spotyka się od niedawna z brytyjskim DJ-em Ali Love. Znajomi pary twierdzą, że aktorka i muzyk są sobą bardzo zauroczeni.

 • Nowa miłość Mishy Barton

  Amerykańska aktorka Mischa Barton spotyka się od niedawna z brytyjskim DJ-em - Alim Love. Znajomi pary twierdzą, że aktorka i muzyk są sobą zauroczeni.

 • Mischa Barton zalega z czynszem

  Mischa Barton zalega z czynszem - twierdzi wynajemca jej nowojorskiego mieszkania i skarży młodą aktorkę do sądu. Artystka zalega podobno z płatnościami, których miesięczny koszt wynosi 7 tys. dolarów.

 • Barton wyszła ze szpitala

  Przechodząca trudny okres aktorka Mischa Barton "czuje się dobrze" po tym, została zwolniona ze szpitala w Los Angeles.

Zdjęcia na temat: mischa barton aktorka
Wideo na temat: mischa barton aktorka
 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...

 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...