• Informacje na temat:

  misheel

Artykuły na temat: misheel
 • Misheel Jargalsaikhan zakochana!

  Misheel Jargalsaikhan (28 l.) pochwaliła się ukochanym!

 • "Celebrity Splash!": Misheel Jargalsaikhan skacze z 10 metrów

  Do finału "Celebrity Splash!" pozostały już tylko trzy dni! Wśród najlepszych uczestników jest Misheel Jargalsaikhan, która jeszcze kilka tygodni wcześniej w trakcie treningów często... upadała na twarz.

 • Misheel Jargalsajkhan: Romans trwa

  Misheel Jargalsajkhan (27 l.) przypomniała o sobie rok temu. Wygląda na to, że zagości na dłużej w show-biznesie.

 • Misheel Jargalsaikhan: Polska to mój drugi dom

  Ze wszystkich gwiazd serialu "Rodzina zastępcza" Misheel Jargalsaikhan była najmniej rozpoznawalna medialnie. Teraz, dzięki występowi w "Celebrity Splash", urodzona w Mongolii dziewczyna po raz pierwszy znalazła się w centrum uwagi.

 • Misheel Jargalsajkhan porzuci medycynę?!

  Gdy dziewięć lat temu odeszła z serialu "Rodzina zastępcza", było wiadomo, że jeszcze kiedyś zatęskni za show-biznesem. Misheel Jargalsajkhan (28 l.) miała jednak inne plany, swoją przyszłość chciała(...) opuściła Ułan Bator w Mongolii i przyjechała do Warszawy. Misheel poszła w jej ślady. Zdała egzaminy na wydział lekarski Akademii Medycznej we Wrocławiu i poświęciła się nauce. - Chcę zostać lekarzem, to...

 • "Celebrity Splash!": Andrzej Szczęsny najlepszy!

  Paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny został zwycięzcą pierwszej edycji programu "Celebrity Splash!". W finale, który odbył się w sobotę, 25 kwietnia, pokonał Julię Wróblewską, Saszan i Misheel Jargalsaikhan.

 • Misheel Jargalsaikhan rozstała się z facetem!

  Misheel zdobyła olbrzymią popularność dzięki roli w hitowym serialu Polsatu, gdzie wcielała się w rolę Zosi, którą adoptowali państwo Kwiatkowscy.  Po zakończeniu emisji "Rodziny zastępczej(...) w "Tańcu z gwiazdami".  Przy okazji zaliczyła też kilak ścianek. Media znów się nią zainteresowały. Na Isntagramie Misheel chwaliła się zdjęciami z ukochanym. Wyglądała na szczęśliwą i zakochaną...

 • Wróblewska i Jargalsaikhan w "Celebrity Splash!". Kto boi się skoczyć, a kto nie?

  Niektórzy naprawdę boją się skakać do wody, dla innych to tylko kolejne wyzwanie. O programie "Celebrity Splash!" opowiadają Julka Wróblewska "(Tylko mnie kochaj"), najmłodsza uczestniczka show oraz Misheel Jargalsaikhan, znana z serialu "Rodzina zastępcza".

 • Misheel Jargalsaikhan wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami" ze wstrząśnieniem mózgu?

  Misheel Jargalsaikhan udowodniła, że w "Tańcu z gwiazdami" potrafi walczyć do upadłego!

 • "Celebrity Splash!": Przed finałem

  Już w sobotę, 25 kwietnia, wielki finał "Celebrity Splash!", w którym powalczą: wokalistka Saszan, paraolimpijczyk Andrzej Szczęsny i aktorki Julia Wróblewska oraz Misheel Jargalsaikhan. Zobaczcie ich ostatnie, nie zawsze udane próby przed finałowym odcinkiem.

Zdjęcia na temat: misheel
 • Misheel Jargalsaikhan
Wideo na temat: misheel
 • Czołówka serialu "Rodzina Zastępcza"

  Pewna przesympatyczna rodzinka: mama Anka (Gabriela Kownacka), tata Jacek (Piotr Fronczewski), nastoletnia córka Majka (Monika Mrozowska) i młodszy od niej, Filip (Sergiusz Żymełka) zdecydowali się na ...założenie rodziny zastępczej. Zamieszkała wraz z nimi trójka „przysposobionych” małolatów: Zosia (Misheel Iargalsajkhan), Eliza (Aleksandra Szwed) i Romek (Aleksander Ihnatowicz) i tak się

Dyskusje na temat: misheel