• Informacje na temat:

  misiek koterski i jego ojciec

Artykuły na temat: misiek koterski i jego ojciec
 • Michał Koterski (37 l.) już niedługo zostanie ojcem po raz pierwszy w życiu. Aktor bardzo cieszy się na to wydarzenie.

 • Koterski znowu na odwyku

  Potwierdziły się plotki , że Misiek zniknął z show-biznesu, bo nie poradził sobie z popularnością i wrócił do nałogu narkotykowego. Teraz opowiada o tym ciężkim okresie swojego życia w jednym z brukowców.

 • Narkotyki zniszczyły Koterskiego?

  Michał Koterski, syn znanych rodziców - po stracie pracy, narzeczonej, bezskutecznie poszukuje sensu życia. Używki przysłoniły mu rzeczywistość, zniszczyły jego karierę. Jedyna nadzieja w ojcu, który jako jedyny może zaangażować go do filmu i... uratować.

 • Misiek kończy z piciem!

  Alkohol zawsze był ważnym tematem filmów Marka Koterskiego. Nic dziwnego, że na temat picia sporo do powiedzenia ma też syn reżysera, Michał Koterski, który skończył 28 grudnia 32 lata.

 • "Pierwsza miłość": Kaśka dostanie niezwykły spadek

  Bohater "Pierwszej miłości" - Kaśka (Misiek Koterski) pewnego dnia dostaje informację, że ciotka z Ameryki - Eleonora zostawiła mu spadek, a jest nim... zamek. Kaśka, podekscytowany wizją właściciela(...) sobie wyobrażał. A bez względu, jaki będzie finał udziału Miśka Koterskiego w "Tańcu z gwiazdami", aktor już czuje się wygrany.

 • Pacuła, Kołek, Felicjańska na wybiegu

  ...sezonie zamierzam nawet ulec jego wdziękowi i kupić jakiś motocykl". "Nigdy w życiu nie jechałem motorem, a tylko raz miałem okazję na nim posiedzieć" - wyznał Misiek Koterski, który w dalszym ciągu(...)Odbył się tam pokaz wiosna-lato dwóch marek odzieżowych. A wszystko przy dźwiękach wideoklipu Georga Michaela "Too Funky". Niegdyś w jego klipie na wybiegu pojawiły się ikony mody takie jak: Cindy...

 • Śpiewali dla mam

  ...wspomagane przez Kasię Sowińską oraz super duo: Joanna Kurowska i Michał Misiek Koterski, którzy zachęcali - "Przyjedź mamo na przysięgę". Kacper Kuszewski, ze specjalną dedykacją dla swojej matki, wykonał jedną z jej ulubionych piosenek - "Z tobą chcę oglądać świat". I postarał się o wyjątkową niespodziankę. Z Kacprem zaśpiewała bowiem gościnnie jego serial owa mama, Teresa Lipowska. Występ...

 • "Pierwsza miłość": Koterski dostaje spadek z Ameryki

  Bohater "Pierwszej Miłości" - Kaśka (Misiek Koterski) pewnego dnia dostaje informację, że ciotka z Ameryki - Eleonora zostawiła mu spadek, a jest nim... zamek. Kaśka, podekscytowany wizją właściciela wyjątkowej nieruchomości, decyduje się przyjąć dar ciotki Eleonory i jedzie zobaczyć swoją nową posiadłość. Na miejscu doznaje szoku.

 • Oni śpiewali... dla mamy

  Półfinałowy odcinek polsatowskiego show "Jak oni śpiewają" był doprawdy wyjątkowy. Pełen miłości i wzruszeń, z udziałem wszystkich dotychczasowych uczestników trzeciej edycji programu.

 • "Bądźcie otwarci na różne rzeczy"

  Sokół i Pono dużo ryzykowali nagrywając "Teraz Pieniądz W Cenie" - nie da się ukryć, że konserwatywni fani Zip Składu, Zipery czy też WWO mogą mieć spore problemy z przełknięciem ich nowego klimatu. Miłośnicy nowych brzmień i niekonwencjonalnych patentów chyba nie mają prawa narzekać. A co ze zwolennikami klasycznego brzmienia, charakteryzującego pierwsze płyty Sokoła i Pono? Czy oni także znajdą coś interesującego na nowym "TPWC"? No i dlaczego członkowie Zip Składu zdecydowali się na obrót...