• Informacje na temat:

  misja afganistan

Artykuły na temat: misja afganistan
 • Misja Afganistan

  Pomocnik dowódcy plutonu, Zbój (Eryk Lubos), podaje żołnierzom: Malborowi (Piotr Rogucki), Iwanowi (Mikołaj Krawczyk) i Biskupowi (Marcin Piętowski) datę wyjazdu na poligon. Mówi im także, że dowódca ich plutonu, porucznik Zyber, nie jedzie do Afganistanu. Porucznik Żądło (Tomasz Schuchardt) dowiaduje się od majora Szeligi (Piotr Michalski), że Zybera zastąpi Paweł Konaszewicz (Paweł Małaszyński...

 • Zróżnicowane role Tomasza Schuchardta

  W swojej karierze aktorskiej Tomasz Schuchardt był już raperem ("Jesteś Bogiem"), żołnierzem ("Misja Afganistan") oraz powstańcem ("Miasto 44"). W swoich najnowszych projektach gra natomiast role skrzypka i elektryka.

 • „Misja Afganistan” ukończona

  Zakończyły się zdjęcia do serialu „Misja Afganistan”, pierwszej w Polsce produkcji fabularnej o udziale polskich żołnierzy w misji stabilizacyjnej w Afganistanie.

 • "Karbala" w kinach od 11 września

  Łącznie ponad 43 tysiące polskich żołnierzy wzięło udział w misjach w Iraku i Afganistanie. Większość ich operacji wojskowych została utajniona, ale heroiczna obrona City Hall w Karbali to wydarzenie, o którym warto opowiadać z dumą. Ci bohaterowie 29 maja po raz czwarty obchodzą Dzień Weterana Działań poza Granicami Kraju. Premiera fabularnego filmu opowiadającego o tamtych zdarzeniach już 11

 • Rusza "Misja Afganistan"

  Grupa mężczyzn wyrusza na wojnę. Co nimi kieruje? Co ich spotka w obcym kraju? Czy wszyscy wrócą? Już w niedzielę pierwszy odcinek opowieści o kontyngencie polskich żołnierzy w Afganistanie.

 • Olaf Lubaszenko strażakiem

  W pierwszym polskim serialu, który rozgrywa się w środowisku Ochotniczej Straży Pożarnej, oprócz Macieja Zakościelnego wystąpi m.in. Olaf Lubaszenko. Aktor z żywiołem ognia zmierzył się przed laty w prawdziwym życiu - gasił pożar lasu.

 • ​"Misja Afganistan" hitem Canal +

  Trzy pierwsze odcinki nowego serialu "Misja Afganistan" obejrzało średnio 164 tys. widzów.

 • "House of Cards" na Festiwalu Muzyki Filmowej

  Jeff Beal, zdobywca m.in. trzech statuetek Prime Time Emmy, będzie gościem Międzynarodowej Gali Seriali. 30 maja na Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie artysta zaprezentuje suitę z głośnego serialu "House of Cards" - produkcji, która otrzymała nie tylko wiele prestiżowych nagród, zdobyła uznanie w oczach krytyków, ale także skradła serca publiczności na całym świecie.

 • Magdalena Boczarska w "Misji: Afganistan"

  Magdalena Boczarska dołączyła do obsady serialu "Misja: Afganistan" w reżyserii Macieja Dejczera. Aktorka wcieli się w postać dziennikarki Marty.

 • Mikołaj Krawczyk: Świat nie kończy się na "Pierwszej miłości"

  Na początku tego roku Mikołaj Krawczyk, idąc w ślady swojej zawodowej i prywatnej partnerki Agnieszki Włodarczyk, odszedł z serialu "Pierwsza miłość". Aktor przekonuje, że nie żałuje swojej decyzji.

Zdjęcia na temat: misja afganistan
Wideo na temat: misja afganistan
 • Gwiazdy na pokazie prasowym „Misja: Afganistan”

  Gwiazdy na pokazie prasowym „Misja: Afganistan”

 • Misja: Gwiazda

  "Misja: Gwiazda" to pełna energii opowieść o młodości, przyjaźni i muzyce. Film zdobył serca dzieci i młodzieży na całym świecie, czego dowodem jest nominacja do Nagrody Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej Karl wcale nie chce się przeprowadzać do Kopenhagi. Mama dostała pracę w stolicy i musi tam jechać! Bo czy ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę co myśli i czuje 12-letni chłopak? Najgorsze przypuszczenia Karla się sprawdzają - Kopenhaga okazuje się głośna i brzydka....

 • "Misja Afganistan": Pamiętam każde ujęcie

  Ilona Ostrowska w serialu "Misja Afganistan'' gra rolę porucznik Justyny Winnickiej.

 • Misja kadrowego

  Samolubny, zblazowany, pozbawiony uczuć i skupiony na sobie czterdziestolatek pracuje jako kadrowy w jednej z największych piekarń w Jerozolimie. Przedkłada pracę nad rodzinę. Żyje z żoną w separacji. Zaniedbuje córkę i stale łamie składane jej obietnice. Pewnego dnia jego nieskalana zawodowa reputacja poddana zostaje próbie. W samobójczym ataku bombowym ginie jedna z pracownic piekarni - Julia, a piekarnia zostaje oskarżona przez media o niehumanitarną i obojętną postawę wobec zatrudnionych...

Dyskusje na temat: misja afganistan
 • „Misja Afganistan” ukończona

  Nasi w afganistanie walczący o ojczyznę i wolność. co za porażka. już widzę te tłumy pod kinami

 • Rusza "Misja Afganistan"

  Oczywiście że Eryk Lubos prezentuje się najlepiej. Prawdziwy facet.

 • Serial „Misja: Afganistan” reżyseruje...

  Eh cieniasy przyjedźcie tu naprawdę to wtedy pogadamy.

 • ​"Misja Afganistan" hitem Canal +

  Zdążyłem tylko pierwszy odcinek zobaczyć tego serialu, ale wielka mi zachęta, ale zacheta.....

 • Re: „Misja Afganistan” ukończona

  Nasi w afganistanie walczący o ojczyznę i wolność. co za porażka. już widzę te tłumy pod kinami To jest serial, a nie film kinowy. Zolnierz polski walczy o wolnosc wszystkich narodow, ale umiera tylko dla Polski.

 • Re: ​"Misja Afganistan" hitem Canal +

  Serial to dno a z odcinka na odcinek jest coraz gorzej. Powinien się nazywać M-jak Misja, bo jest tak samo górnolotny jak inne polskie szajsowane telenowele... Zgadzam się. Jeśli interesujesz się wojną w Afganistanie, to polecam książkę Seana Parnella Pluton wyrzutków. Ukazała sie parę tygodni przed filmem.

 • Re: ​"Misja Afganistan" hitem Canal +

  Zgadzam się. Jeśli interesujesz się wojną w Afganistanie, to polecam książkę Seana Parnella Pluton wyrzutków. Ukazała sie parę tygodni przed filmem. Serial to dno a z odcinka na odcinek jest coraz gorzej. Powinien się nazywać M-jak Misja, bo jest tak samo górnolotny jak inne polskie szajsowane telenowele... Jakoś trudno mi uwierzyć w rzetelną książkę o tej wojnie napisaną przez Amerykanina.

 • Re: ​"Misja Afganistan" hitem Canal +

  Jakoś trudno mi uwierzyć w rzetelną książkę o tej wojnie napisaną przez Amerykanina. Zgadzam się. Jeśli interesujesz się wojną w Afganistanie, to polecam książkę Seana Parnella Pluton wyrzutków. Ukazała sie parę tygodni przed filmem. Serial to dno a z odcinka na odcinek jest coraz gorzej. Powinien się nazywać M-jak Misja, bo jest tak samo górnolotny jak inne polskie szajsowane telenowele

 • Re: ​"Misja Afganistan" hitem Canal +

  Witam możne serial nie odzwierciedla to co się dziej naprawdę w Afganistanie ale jako polska produkcja jest naprawdę dobrym filmem ale mam jedno zasadnicze pytanie wie ktoś kiedy będzie 2 sezon serialu dzięki z góry

 • Re: Rusza "Misja Afganistan"

  Oczywiście że Eryk Lubos prezentuje się najlepiej. Prawdziwy facet. To znaczy,że prawdziwy facet musi być paskudny.