• Informacje na temat:

  miśka prawdziwe

Artykuły na temat: miśka prawdziwe
 • Przyjaźnie z planu

  ...fanem Mateusza, gdy ten daje czadu na perkusji, podczas koncertów jego LAVINY. A za co Mateusz ceni Miśka? Poczucie humoru? Empatia? Szczerość? Odpowiedzcie sobie sami.

 • Jan A.P. Kaczmarek: Z muzyką jest trochę jak z miłością

  "Ida" dostała Oscara dokładnie 10 lat po tym, jak statuetkę za muzykę do "Marzyciela" otrzymał Jan. A. P. Kaczmarek. Kompozytor wierzy, że nie jest to zbieg okoliczności. O sekretach pracy dla kina i życiu ze "złotym rycerzem" Jan A.P. Kaczmarek opowiedział w RMF Classic.

 • Koterski wraca do show-biznesu!

  Czy to dobry pomysł? Ostatnia przygoda Miśka z telewizją pokazała, że ma on za słaby charakter, by być "gwiazdą".

 • Olga Bończyk: Wiem, kim jestem

  Zmieniła się nie do poznania. Nareszcie uwierzyła w siebie i... prawdziwą miłość. Nigdy nie czuła się tak dobrze jak teraz.

 • Szymon Majewski z partii ĘĄ

  Wybory już za chwilę, pomyje się leją, politycy obrzucają błotem, jest może ciekawie lecz nie do końca przejrzyście. Na szczęście jest wyjątek? Tę nieczystą sytuację postanowił wyklarować swoim rodakom jedyny prawdziwie szczery polityk na polskiej scenie: Ędward Ącki - lider Partii ĘĄ.

 • Do kogo należy jesień w TV?

  Bitwy na seriale idą do lamusa. Tegoroczna jesień to już prawdziwa wojna z użyciem najcięższej broni - różnego rodzaju show z udziałem gwiazd, gwiazdeczek i osobowości telewizyjnych. Kto w najbliższych miesiącach idzie do rezerwy, a kto do pierwszego szeregu?

 • W domu Jarosława Kaczyńskiego nie jest ostatnio wesoło! Wszystko przez kotkę!

  ...ogromne problemy z niesforną kotką.  Znana ze zdjęć urocza Fiona w czterech ścianach domu na Żoliborzu pokazuje ponoć swoje prawdziwe oblicze.  "Jak udało nam się dowiedzieć prezes PiS, choć żelazną...

 • ĘĄ: Wypierzmy Polskę

  Wybory już za chwilę, pomyje się leją, politycy obrzucają błotem, jest może ciekawie lecz nie do końca przejrzyście. Na szczęście jest wyjątek...

 • Serialowy przewodnik

  ...w domu swoich biologicznych rodziców. Tymczasem wyrachowana Keriman, która wprost zażądała od prawdziwej rodziny Hazal zapłaty za jej wieloletnie wychowanie, obawia się, że Gülseren planuje zagarnąć...

 • Serialowa terapia śmiechem

  Nowi lekarze, nowe romanse i... stare problemy. Szpital im. Astronoma Kopernika znowu nikogo nie wyleczy. Za to rozbawi nas wszystkich!

Wideo na temat: miśka prawdziwe
 • Prawdziwe męstwo

  "Prawdziwe męstwo" to mityczna opowieść rodem z Dzikiego Zachodu - opowieść o męstwie i zemście, nakręcona przez laureatów Nagrody Akademii® braci Joela i Ethana Coenów. Jest to jednocześnie poruszająca adaptacja klasycznej amerykańskiej powieści pod tym samym tytułem autorstwa Charlesa Portisa. Jest około roku 1870. Na amerykańskim odludziu krótko po Wojnie Secesyjnej Mattie Ross (STEINFELD), zaledwie czternastoletnia dziewczynka, wyrusza do Fort Smith w stanie Arkansas, żeby szukać...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Prawdziwa miłość

  Isabelle jest nauczycielką. Bruno jest włamywaczem. Zaczynają wierzyć, że razem mogą być szczęśliwi. Gdy okazuje się, że policja jest o krok od złapania Bruna, ten ucieka, zabierając ze sobą Isabelle. Ukrywają się w głębi lasu, gdzie kochają się zawieszeni w czasie, usiłując z całych sił trzymać się z dala od brutalności świata.

Dyskusje na temat: miśka prawdziwe
 • Re: "M jak miłość": Prawdziwe powody odejścia Agnieszki Sienkiewicz

  Mam maturę. Skończyłam dwa kierunki studiów i studia podyplomowe, ale tego zdania nie rozumiem, cyt.: "To była jej decyzja, z scenarzystów. którą - jak się dowiedzieliśmy od Aldony Wleklak, PR managerki gwiazdy - nosiła się już od dawna". Czy dziennikarzyk piszący te słowa mógłby mi swój bełkot na język polski przetłumaczyć?