• Informacje na temat:

  miss 2010 polonia

Artykuły na temat: miss 2010 polonia
 • Osiemnaście finalistek konkursu Miss Polonia 2010 dotarło już do Łodzi. W sobotę 11 grudnia w łódzkiej hali EXPO odbędzie się gala 35. finału Miss Polonia, na której poznamy najpiękniejszą Polkę.

 • Rozalia Mancewicz w "Celebrity Splash!"

  Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010, pojawi się w drugim odcinku "Celebrity Splash!". Jak sama przyznała, najważniejsze decyzje jeszcze przed nią. "Nie wiem jeszcze, czy skoczę" - stwierdziła. Jej popisy widzowie Polsatu zobaczą w sobotę, 14 marca.

 • Miss Polonia 2010, Rozalia Mancewicz (27 l.), jest już mężatką!

 • "Celebrity Splash!": Zderzenie się z wodą bywa bolesne

  Dotychczas gwiazdy tańczyły, śpiewały i jeździły na lodzie. Tym razem będą ze sobą rywalizować w... skokach do wody. Już 7 marca na antenie Polsatu wystartuje nowy, ekstremalny program "Celebrity Splash!".

 • ...: snickersów i marsów. - Czułam się, jakbym trafiłam do raju - pisała w listach do rodziny. Koncertowała tam, gdzie zapraszała ją amerykańska Polonia. Na estradzie często pojawiała się w towarzystwie(...) też chłodnym okiem na swoje szanse jako piosenkarki w USA. Zrozumiała, że kariery artystycznej za oceanem nie zrobi, bo amerykańska scena muzyczna nie potrzebuje nikogo ze wschodniej Europy, a Polonia...

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Polki bez sukcesów w konkursach piękności

  W Chinach zakończyły się wybory Miss World'10 zwycięstwem USA. Miss Polski Agata Szewioła nie odniosła sukcesu.

 • Szulim i najpiękniejsze Polki

  W sobotę 11 grudnia w łódzkiej hali EXPO odbędzie się gala 35. finału Miss Polonia, na której poznamy najpiękniejszą Polke. Bezpośrednią transmisję z wydarzenia zobaczymy na antenie TVP2.

 • Rozalia Mancewicz niebawem znów zostanie mamą?

  Rozalia Mancewicz (30 l.), zdobywczyni korony Miss Polonia w 2010 r., nie wyobraża sobie, że jej 14-miesięczny syn Henryk zostanie jedynakiem. Namawia więc swego męża Marcina na kolejne dziecko. - Myślę, że w niedalekiej przyszłości postaramy się o syna albo córeczkę - powiedziała nam Rozalia Mancewicz. - Chociaż nie ukrywam, że tak naprawdę to chciałabym mieć nawet czwórkę dzieci. Trzymamy...

 • "Top Chef": Mocno ryje czachę

  W środowym, siódmym już odcinku programu "Top Chef" w garnkach kucharzy namieszają... najpiękniejsze Polki!

Zdjęcia na temat: miss 2010 polonia
Wideo na temat: miss 2010 polonia
 • Adam Kraśko ma apetyt na Rozalię Mancewicz?

  Rozalia Mancewicz, zdobywczyni tytułu Miss Polonia 2010, czy Ola Ciupa, która z Donatanem wystąpiła podczas konkursu Eurowizji? Adam Kraśko, znany z programu "Rolnik szuka żony", nie może się zdecydować!

 • Miss marca

  "Miss marca" to prześmieszna komedia o Eugenie - chłopaku, który budzi się ze śpiączki i odkrywa, że jego ukochana z liceum została króliczkiem "Playboya". Razem z Tuckerem (najlepszym przyjacielem i prawiczkiem pragnącym zmienić ten stan rzeczy) wybiera się w podróż, której celem jest dostanie się na przyjęcie w rezydencji Hugh Hefnera i odzyskanie byłej dziewczyny. Główne role zagrali Zack Cregger i Trevor Moore, którzy także wyreżyserowali film na podstawie własnego scenariusza. Komicy...

 • Rozalia Mancewicz potwierdza ciążę!

  Miss Polonii 2010 potwierdziła doniesienia dotyczące ciąży. (Agencja TVN/x-news)

 • Miss Kicki

  Miss Kicki po długich latach pobytu i pracy za granicą, w końcu wraca do rodzinnego domu w Szwecji. Opuszczając kraj, zostawiła swojego małego synka, który teraz ma 16 lat i wychowuje go babcia. Matka nie potrafi złapać nici porozumienia z synem, dlatego zaprasza go na wakacje do Tajwanu. Ta wyprawa ma jednak ukryty cel. A mianowicie wizytę w Taipei, gdzie mieszka Pan Chang, biznesman, z którym Kicki przeżywa internetowy romans... Kiedy Victor odkrywa prawdziwy cel ich podróży Kicki będzie...